ÇAM KOZALAĞINDAN SÜS ÇİÇEK YAPMAK

Çam kozalağından süs çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Kolay yapılan süsleme çalışmaları ve değerlendirme çalışmaları sayesinde evinizi güzelleştirecek harika süslere de sahip olabilirsiniz.

Çam kozalağını bir pazar gezisinde doğadan toplayabilirsiniz. Topladığınız kozalakları kuruttuktan sonra süs yapmak için bu güzel çalışmadaki fikri değerlendirebilirsiniz. Daha önce çam kozalaklarından kapı süsü yapımı ile ilgili birçok değişik çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta sitemizde tablo yapımı ve duvara dekoratif çam kozalağından süs tablo yapımı gibi birçok çalışmaya sitemizde ulaşabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında benzer dekoratif süs çalışmaları karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyorum.

Kolay yapılan süs çalışmaları sayesinde sizde zorlanmadan ve kısa sürede harika süs çalışmaları yapabilirsiniz. En iyi süs çalışmalarını sitemizde bulabilir ve yine buldukça paylaşmaya da devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel kaliteli süs çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

cam-kozalagindan-sus-cicek-yapmak

source

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir