CAM ŞİŞE BOYAMA SANATI

Cam şişe boyama sanatı ile uğraşıyorsanız bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde şişe boyama veya süsleme çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaştığımı hatırladım. Sitemizde paylaştığım bu güzel şişe cam süsleme örneklerine hemen bu yazımızın altından da ulaşabilirsiniz.

Evde kolay cam şişe boyama çalışmaları ile dekoratif süsler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı boyutlarda geniş ve dar cam şişeleri satın alarak onları boyayabilir ve harika vazo takımlarına veya dekoratif süs takımlarına dönüştürebilirsiniz. Resimli anlatımda bodrum mavisi kullanılmış.

Ancak farklı renklerle de yapabilirsiniz. Daha canlı renklerle yapıp evinizi güzelleştirmede kullanabilirsiniz. Kolay yapılan dekoratif süs çalışmaları sayesinde sizde evinizi güzelleştirmek için bu güzel ve sevimli çalışmaları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan birçok dekoratif süs çalışmaları ile sizde satış amaçlı ürünler yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Kolay yapılan cam süsleme örneklerini buldukça yine sizlere bu başlıktan paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

cam-sise-boyama-sanati


YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir