CAM ŞİŞE VE İP İLE VAZO YAPIMI

Cam şişe ve ip ile vazo yapımı geri dönüşüm ve değerlendirme çalışmalarını seven bayanların çok hoşuna gidecek. Kolay bir yapımı olan bu hoş vazoları evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Ben ufak boyutlu olanlarını çocuk odasında, büyük boyutlu olanlarını ise salon ya da oturma odasında kullanmayı düşünüyorum. Siz de bu hoş cam şişeden vazoları yapmak istiyorsanız, yazının devamına göz atabilirsiniz.

Cam şişe ve ip ile vazo yapımı için ihtiyacınız olan malzemeler cam şişe ve renkli ipler. Sadece bu malzemeleri kullanarak çok hoş görünümlü vazolar elde edebilirsiniz. Bu vazolar için ip olarak ince yapılı ve parlak renkleri olan iplerden kullanmanız gerekir. Bu ipler hem cam kavanozu sıkıca sarmanızı sağlar hem de daha güzel bir görüntü oluşturmanızı sağlar.

Cam şişeden vazo yapımı için cam şişelerin ağız kısmından itibaren ipi sarmaya başlayın. Bu işlem sırasında hiç boşluk bırakmadan ve sıkıca sarmaya çalışın. Gerekli olan yerlerde iki ya da üç kat olarak ipi sararak devam edin. Cam şişenin sonuna geldiğinizde ipi kesip yapıştırıcı ile yapıştırabilir ya da farklı bir yöntem ile sabitleyebilirsiniz.

Cam şişeden vazo nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim yazımın sonuna geldik. Birbirinden hoş ve özel vazolar için siz de bu çalışmayı yapabilir, evinizin farklı alanlarında kullanmak için dekoratif vazolar hazırlayabilirsiniz. Şimdi sizleri cam şişeden vazo yapımı ile ilgili görseller ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

cam-şişe-ve-ip-ile-vazo-yapımı

İlginizi Çekebilir

Fincan ignedanlik yapimi

FİNCAN İĞNEDANLIK YAPIMI

  Biçki, dikiş, örgü ile uğraşılan her evde bir iğnedanlık olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Sanırım …

Leave a Reply

Your email address will not be published.