Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ÇAMAŞIR SEPETİNDEN DEKORATİF SEPET YAPMAK

ÇAMAŞIR SEPETİNDEN DEKORATİF SEPET YAPMAK

Çamaşır sepetinden dekoratif sepet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde eski sepetler için uygulayabilirsiniz. Evinizde çamaşır sepeti varsa ve onları bu tür güzel örgü sepet görünümüne dönüştürmek istiyorsanız bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Daha önce hasır ipten sepet örme işlemiyle ilgili benzer çalışmalar paylaşmıştım. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kıs sürede çok güzel ve eğlenceli sepet veya dekoratif sepet çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma ile evinizi güzelleştirecek çok güzel dekoratif sepetlerin de sahibi olabilirsiniz. Evde dekoratif sepet yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da birçok değişik çalışmaya ulaşabilirsiniz. Keyifli süsleme çalışmaları veya yenileme çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Çamaşır sepetinden dekoratif sepet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma ise şöyle ;

source

camasir-sepetini-dekoratif-sepete-donusturmek

ESKİ KAHVALTILIK TEPSİSİNDEN TAKI ASKILIĞI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

karton kutudan ev yapimi

BİSKUVİ KUTUSUNDAN KOLAY EV YAPIMI

Bisküvi Kutusundan Kolay Ev Yapımı Özellikle kız çocuklarının severek oynadığı bebek evlerini anneler evde kolay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir