ÇAMAŞIR SUYU KOKUSU NASIL GİDERİLİR?

Çamaşır suyu kokusu nasıl giderilir sorusunun cevabı için aşağıda yer verdiğim bilgileri inceleyebilirsiniz. Çamaşır suyu, yüksek hijyen etkisi sayesinde çokça kullanılmaktadır. Özellikle de ev temizliğinde tercih edilen bir malzemedir. Çamaşır suyunun tek kötü yanı ise, ele bulaşan kokusunun uzun süre çıkmıyor olmasıdır.

Eldeki Çamaşır Suyu Kokusu Nasıl Giderilir?

Elinize sinmiş olan çamaşır suyu kokusunu gidermek için birkaç yöntem uygulayabilirsiniz. Öncelikle, çamaşır suyu kokusu sinmiş olan ellerinizi taze limon ile ovalayarak temizleyin. Taze limonun yanında limon suyu ya da limon esanslı sabun, deterjan gibi temizlik ürünleri de çamaşır suyu kokusunu bastırma konusunda etkilidir.

Çamaşır suyu kokusunu bastırmak için kullanabileceğiniz diğer bir yöntem ise; sirkedir. Sirke ile ellerinizi ovalayarak temizleyip yıkayın. Sirke, çamaşır suyu kokusunun temizlenmesini sağlayacaktır.

Çamaşır suyu kokusunu çamaşırlardan uzaklaştırmak için kolonya kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, eldeki çamaşır suyu kokusunun giderilmesi için de kolonya tercih edebilirsiniz. Özellikle de limon kolonyası bu konuda büyük etki sahibidir. Limon kolonyası ile ellerinizi ovarak kokuyu çıkarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

EN ETKİLİ DUŞAKABİN TEMİZLİĞİ ÖNERİLERİ

En etkili duşakabin temizliği için aşağıda yer verdiğim yöntemleri uygulayabilirsiniz. Duşakabin nasıl temizlenir? Duşkabinin iyi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.