Ana Sayfa / DEKORASYON / CAMLI ESKİ KAPIDAN DEKORATİF ÇERÇEVE YAPMAK
camli eski kapidan dekoratif cerceve yapmak - CAMLI ESKİ KAPIDAN DEKORATİF ÇERÇEVE YAPMAK

CAMLI ESKİ KAPIDAN DEKORATİF ÇERÇEVE YAPMAK

Camlı eski kapıdan dekoratif çerçeve yapmak sandığınızdan daha kolay ve çok şık bir proje olacaktır. Bir döneme damgasını vuran camlı kapıları çöpe atmak yerine dekorasyon alanında değerlendirebilirsiniz.

Evler için dekorasyonun önemi büyüktür. Dekorasyon detaylarına dikkat ederek dizayn ettiğiniz bir ev içinde yaşamak huzur vermektedir. Yaşadığınız evin ruhunuza olumlu etkiler bırakmasını istiyorsanız, dekoratif detaylara dikkat etmelisiniz. Evinizde dekorasyon yapmak için yüksek maliyetler harcamanıza gerek yoktur. Kullanılmayan eski eşyalar ile bir çok projeyi hayata geçirebilirsiniz. El becerinize inanıyorsanız, çok kısa süre içinde çeşitli dekorasyonlar dizayn edebilirsiniz.

Kendin yap projeleri arasında yer alan dekorasyon tavsiyelerimden biri de bu çerçeve dizaynıdır. Kullanılmayan çerçeveli eski kapı ile evinizin duvarına çok hoş bir fotoğraf çerçeveliği hazırlayabilirsiniz. Kapıyı biraz sağlamlaştırıp boyayıp kullanabilirsiniz. Boyamak aslında sizin zevkinize bağlıdır. Eski görünümlü haliyle de kullanarak vintage bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Fotoğrafları çerçevelere uygun boyutlarda baskı yaptırarak kullanabilirsiniz. Hazırladığınız kolaj çerçeveyi duvara monte etmek için matkap ve vidalardan yararlanabilirsiniz.

Source

camli-eski-kapidan-dekoratif-cerceve-yapmak

TAHTA KASALARLA DEKORATİF KİTAPLIK RAFI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

TIĞ İŞİ SEPET YAPIMI_8

TIĞ İŞİ SEPET YAPIMI

El emeği göznuru ile yapılan tığ işi ya da örgüler ellerimizden çıkan bizlere özel ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir