CAMLI ESKİ KAPIDAN DEKORATİF ÇERÇEVE YAPMAK

Camlı eski kapıdan dekoratif çerçeve yapmak sandığınızdan daha kolay ve çok şık bir proje olacaktır. Bir döneme damgasını vuran camlı kapıları çöpe atmak yerine dekorasyon alanında değerlendirebilirsiniz.

Evler için dekorasyonun önemi büyüktür. Dekorasyon detaylarına dikkat ederek dizayn ettiğiniz bir ev içinde yaşamak huzur vermektedir. Yaşadığınız evin ruhunuza olumlu etkiler bırakmasını istiyorsanız, dekoratif detaylara dikkat etmelisiniz. Evinizde dekorasyon yapmak için yüksek maliyetler harcamanıza gerek yoktur. Kullanılmayan eski eşyalar ile bir çok projeyi hayata geçirebilirsiniz. El becerinize inanıyorsanız, çok kısa süre içinde çeşitli dekorasyonlar dizayn edebilirsiniz.

Kendin yap projeleri arasında yer alan dekorasyon tavsiyelerimden biri de bu çerçeve dizaynıdır. Kullanılmayan çerçeveli eski kapı ile evinizin duvarına çok hoş bir fotoğraf çerçeveliği hazırlayabilirsiniz. Kapıyı biraz sağlamlaştırıp boyayıp kullanabilirsiniz. Boyamak aslında sizin zevkinize bağlıdır. Eski görünümlü haliyle de kullanarak vintage bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Fotoğrafları çerçevelere uygun boyutlarda baskı yaptırarak kullanabilirsiniz. Hazırladığınız kolaj çerçeveyi duvara monte etmek için matkap ve vidalardan yararlanabilirsiniz.

Source

camli-eski-kapidan-dekoratif-cerceve-yapmak

İlginizi Çekebilir

gri-renk-dantel-amerikan-servisler

TIĞ İŞİ DANTEL AMERİKAN SERVİS ÖRNEKLERİ

Tığ işi dantel Amerikan servis örnekleri ile çok şık ve dikkat çeken bir aksesuar hazırlamış …

Leave a Reply

Your email address will not be published.