CANAVAR TEMALI BEBEK ÖNLÜK YAPMAK

Canavar temalı bebek önlük yapmak isteyenler olabilir. Bu tür yemek önlükleri ile bebeklerinize yemeklerini keyifle yedirebileceksiniz. Hem güzel görünümü, hem de eğlenceli tarafı ile bebeklerinizi beslerken bu güzel canavar temalı önlükler sayesinde sıkılmadan yeme içme işlemlerini görebileceksiniz.

Bebek ürünleri şu sıralar oldukça pahalı olup, bu tür ürünleri büyük paralar verip satın almak gerekiyor. Ancak bu tür kendin yap çalışmaları ve anlatımlı şablonlar sayesinde bizde bu tür çalışmaları evde kendimiz yapabiliriz. Kolay bir şekilde sizde bu güzel bebek önlük örneklerinden yapabilirsiniz.

Canavar temalı mama önlükleri veya bebek yemek önlükleri yaparak onları hem mutlu edebilirsiniz. Hem de yemek yemek onlara artık oyun gibi gelebilir. Bu sayede besleme ihtiyaçlarını da keyifle görebilirsiniz. Daha önce de bebekler için birçok ürünün yapılışını ve oyuncak çalışmalarını paylaşmıştık.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede kumaştan bebek önlük çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı bebek önlük yapmak için paylaştığım çalışma da aşamalı olarak şablonu nasıl yapacağınız ve nelere dikkat etmeniz gerektiği belirtiliyor.

Tek yapmanız gereken desenli veya tek renk bir kumaş üzerine canavarın gözlerini ve yüz hatlarını oluşturmak ve dikmek. Bu tür çalışmalar yaparak para kazanabileceğinizi de belirtmek isterim. Kolay gelsin.

canavar-temali-bebek-onluk-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

TESPİH BAŞI SÜSLEME NASIL YAPILIR_1

TESPİH BAŞI SÜSLEME NASIL YAPILIR

Tesbih dinimiz açısından da son derece önemlidir. Günlük hayatımızda da önemli bir yere sahip olan …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *