ÇATAL KULLANARAK İĞNE OYASI YAPIMI

Çatal Kullanarak İğne Oyası Yapımı

 

 

Çatal kullanarak iğne oyası yapımı birkaç senedir, çeyizleri için en güzel ürünlere sahip olmak isteyen hanımların favorileri arasında yer alıyor. Bildiğiniz üzere, iğne oyası yapmak için ihtiyacınız olan unsurlar arasında bir tığ ve bir iplik bulunuyor. Ancak hem farklı bir yöntem denemek hem de kendini denemek isteyen hanımların çatal kullanarak iğne oyaları yaptırdığını söylemek mümkündür.

catal-kullanarak-igne-oyasi-yapimi-1
catal-kullanarak-igne-oyasi-yapimi-1

Çatal, aynı tığ gibi kullanılmakta ve ürüne bolca trabzan ve fıstık ekleyerek şekil oluşturmaktadır. Oluşacak şekil ve çatal kullanımı ile ilgili kafanızda bir soru işareti varsa, bunu da çok basit bir şekilde aşmak mümkün. Zira çatal ile yapılan örgü işlemi de aynı tığ kullanmışsınız gibi güzel olabilir.

 

İğne Oyaları Nerede Kullanılır?

 

İğne oyaları, hanımların çeyizlerinde, çeşit çeşit yazmalarda ve bu gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Siz de yazma kullanıyorsanız ya da çeşitli dantelleriniz varsa, iğne oyası oluşturmayı deneyebilirsiniz. İğne oyası yaparak çeyizinizi güzelleştirebilir, birçok kişiyi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

catal-kullanarak-igne-oyasi-yapimi-2
catal-kullanarak-igne-oyasi-yapimi-2

Çatal kullanılarak yapılan iğne oyası modeli, en az tığ kullanılarak yapılan model kadar dikkat çekmekte ve sıklıkla kullanılmaktadır. İnternet sitemizde de yapılışları verilen bu ürünleri örebilir, daha sonra gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yalnızca kendiniz için değil, sevdikleriniz için de bu ürünleri örmenin mümkün olduğunun altını çizelim. Yukarıda sizler için resimlere yer veriyor olacağız.

İlginizi Çekebilir

İĞNE OYASI YAZMA

İğne Oyası Yazma   İğne oyası yazma modelleri, özellikle yeni evlenecek hanımların son derece ilgisini …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *