CD VE DÜĞMELER İLE SALYANGOZ YAPMAK | Kendinyapsana.com
Ana Sayfa / OKUL ÖNCESİ / CD VE DÜĞMELER İLE SALYANGOZ YAPMAK

CD VE DÜĞMELER İLE SALYANGOZ YAPMAK

CD ve düğmeler ile salyangoz yapmak, okul öncesi aktivitelerinde çocuklar için çok eğlenceli olacaktır. Çocukların gelişimlerine katkı sağlamak için gerekli olan okul öncesi aktiviteler, çok eğlenceli zaman geçirmelerini de sağlamaktadır.

Okul Öncesi Aktivite Olarak Salyangoz Yapmak

Okul öncesi aktivitesi olarak uygulayabileceğiniz bu yöntem ile çok şirin bir salyangoz yapabilirsiniz. Çocuklar, bu salyangozu yaparken büyük keyif alacaklardır. Çocukların gelişimi için de büyük katkısı olan aktiviteleri siz de uygulayabilirsiniz. Az malzemeli ama çok eğlenceli aktivitelerden biri olan bu salyangoz yapımını aşağıdaki görseli inceleyerek anlayabilirsiniz. Salyangozu yapmak için renkli karton, renkli düğmeler ve kullanılmayan bir CD ile birlikte yapıştırıcıya ihtiyacınız var. Bu malzemeleri toplayarak siz de çok şirin bir salyangoz yapabilirsiniz. Salyangozu oluşturmak için öncelikle kartonun üzerine çizimi yapıp salyangoz şeklinde kesin. Ardından CD’yi karton üzerine yapıştırın ve CD’nin üzerine de yapıştırıcı sürüp, renkli düğmeleri tek tek yapıştırmaya başlayın. Çok eğlenceli ve güzel görünüme sahip bir salyangozu hazırlamış olacaksınız.

Source

cd-ve-dugmeler-ile-salyangoz-yapmak

KOZALAKTAN ANANAS YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

KOLAY ADIMLARLA TAVUK ÇİZMEK

Kolay adımlarla tavuk çizmek için paylaştığım bu güzel ve başarılı çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmayı deneyebilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir