Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / CDDEN BİLEZİK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

CDDEN BİLEZİK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Cd’den bilezik yapmak resimli anlatım konusu ile çok zarif ve hoş bir bilezik yapımından bahsedeceğim. Takı kullanmayı seven bayanların çok hoşuna gideceğini tahmin ettiğim bu özel çalışmayı istediğiniz her hangi bir yuvarlak aparat ile yapabilirsiniz. Şimdi sizleri daha fazla merakta bırakmadan el emeği bilezik yapımının detaylarına geçiyorum.

Cd ile bilezik yapmak için bize gerekli olan temel malzeme, bilezik olarak kullanılabilecek özelliklerde ve biraz genişçe kol boyutuna uygun yuvarlak bir aparat. İkinci ana malzeme olarak ise kullanılmayan cdler ihtiyacımız var. Bu iki malzemenin dışında güçlü bir yapıştırıcı ve gerekliyse diğer süsleme aksesuarları yeterli. Ben sadece cd ile süslemenin tek başına çok hoş duracağını düşünüyorum.

Cd ile bilezik süsleme için ilk olarak kullanılmak istenen cd’leri küçük parçalara bölün. Bu aşamada büyükçe bir makastan yararlanabilirsiniz. Cd’ler hazırlandıktan sonra yuvarlak aparat üzerine yapıştırıcı sürüp kurumasına izin vermeden arada çok hafif boşluklar kalacak şekilde cd parçalarını yerleştirin. Yapıştırıcı kuruduktan sonra bileziğinizi kullanabilirsiniz.

Cd ile bilezik nasıl yapılır sorusunun cevabı niteliğindeki yazımın sonunda sizlerle ilgili çalışmanın resimlerini paylaşıyorum. Aşamaları bu resimler ile daha detaylı şekilde görüp sizde çok şık bilezik modellerinden hazırlayabilirsiniz.

source

CDden-bilezik-yapmak-resimli-anlatım

KARTONDAN MİNİ HEDİYE PAKETİ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir