ÇEYİZ İÇİN ÖRGÜ BANYO LİFİ ÖRNEKLERİ

Çeyiz için örgü banyo lifi örnekleri ile siz de çok şık banyo lifleri yapabilirsiniz. Banyo lifleri örgü olarak yapılmaya devam etmektedir. Uzun yıllardır modası geçmeyen bir örgü türü olan banyo lifleri, yeni modelleri ile dikkat çekiyor. Çeyiz için çok şık modellerden oluşan yeni banyo lifi örneklerini sizler için derledim. Hazırladığım galeri içindeki resimlerden yeni modellere sahip banyo lifi örneklerini inceleyebilirsiniz.

Banyo liflerini hazırlamak çok basittir. Genellikle tığ ve ince yün ip kullanılarak yapılmaktadır. Örgü konusunda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız, siz de çeşit çeşit banyo lifi örnekleri hazırlayabilirsiniz. Banyo lifleri hem dekoratif olarak çok şık görünüyor hem de kullanışlı olması ile beğeni topluyor. Köpük oluşturma özelliğine sahip olması için yumuşak banyo lifi yapmanızı öneriyorum. Yumuşak ip kullanarak istediğiniz renk ve modelde banyo lifleri yapabilirsiniz. Banyo liflerini örmek için tığ gibi şiş de kullanabilirsiniz. Ama en zarif örnekler için tığ kullanmanızı öneriyorum. Tığ ile yapılan çok güzel banyo lifi örneklerini aşağıdaki galerimde inceleyebilirsiniz.

ÇEYİZ İÇİN ÖRGÜ BANYO LİFİ ÖRNEKLERİ


TIĞ İLE ÇİLEK MOTİFLİ BANYO LİFİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir