Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / LİF MODELLERİ / ÇEYİZ İÇİN ÖRGÜ BANYO LİFİ ÖRNEKLERİ
elbise-modelli-banyo-lifi-ornekleri

ÇEYİZ İÇİN ÖRGÜ BANYO LİFİ ÖRNEKLERİ

Çeyiz için örgü banyo lifi örnekleri ile siz de çok şık banyo lifleri yapabilirsiniz. Banyo lifleri örgü olarak yapılmaya devam etmektedir. Uzun yıllardır modası geçmeyen bir örgü türü olan banyo lifleri, yeni modelleri ile dikkat çekiyor. Çeyiz için çok şık modellerden oluşan yeni banyo lifi örneklerini sizler için derledim. Hazırladığım galeri içindeki resimlerden yeni modellere sahip banyo lifi örneklerini inceleyebilirsiniz.

Banyo liflerini hazırlamak çok basittir. Genellikle tığ ve ince yün ip kullanılarak yapılmaktadır. Örgü konusunda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız, siz de çeşit çeşit banyo lifi örnekleri hazırlayabilirsiniz. Banyo lifleri hem dekoratif olarak çok şık görünüyor hem de kullanışlı olması ile beğeni topluyor. Köpük oluşturma özelliğine sahip olması için yumuşak banyo lifi yapmanızı öneriyorum. Yumuşak ip kullanarak istediğiniz renk ve modelde banyo lifleri yapabilirsiniz. Banyo liflerini örmek için tığ gibi şiş de kullanabilirsiniz. Ama en zarif örnekler için tığ kullanmanızı öneriyorum. Tığ ile yapılan çok güzel banyo lifi örneklerini aşağıdaki galerimde inceleyebilirsiniz.

ÇEYİZ İÇİN ÖRGÜ BANYO LİFİ ÖRNEKLERİ

TIĞ İLE ÇİLEK MOTİFLİ BANYO LİFİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Diber Dudağı Lif modelleri

DİLBER DUDAĞI LİF MODELİ

Lifler her evde bulunan olmazsa olmaz banyo ürünleri arasındadır. Hazır lifleri kullanma imkanımız da varken …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir