Zarif Havlu Kenarı Modeli

ÇEYİZLİK DANTEL MODELLERİ

Çeyizlik dantel modelleri genç kızların en çok ilgi duyduğu konulardan biridir. Eskisine oranla günümüzde çok fazla kullanılmasa da yine de her genç kızın çeyizinde yer alan danteller, farklı pek çok şekilde hazırlanabiliyor. Kimi bayanlar evinin her köşesinde bu özel parçaları kullanmayı severken kimileri sadece belirli bölgelerde kullanmayı düşünüyor.

Çeyizlik dantel modelleri her sene olduğu gibi bu sene de farklı örnekler ile karşıma çıktı. Konuyu hazırlamak için araştırma yaparken baktığım dantel modellerinin genelinde basit ancak zarif örneklere yer verilmiş. Çeyizlik olduğu için özel aksesuar ya da özel iplerle hazırlanan bu modelleri hazırlarken kendi eviniz ya da diğer çeyizlik eşyalar ile uyumlu şekilde tasarlayabilirsiniz. Eğer modern yapılı bir ev dekorasyonu istiyorsanız, mümkün olduğunca sade örnekleri tercih etmelisiniz. Klasik dekorasyonda ise renkli dantel iplikleri ile şık tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz. Son bir kaç yıldır çok yaygın olan vintage dekorasyonlar içinse kurdeleli, pullu dantel modelleri ideal.

Çeyizlik dantel modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından şimdi sizlerle en beğenilen çeyizlik dantel modelleri ile ilgili galeriyi paylaşıyorum. Resim galerimizi inceleyip siz de kendi çeyiz ya da eviniz için uygun örnekleri seçebilir, kendi zevkinize göre dantel ürünler hazırlayabilirsiniz.

ÇEYİZLİK DANTEL MODELLERİ


ÜÇGEN DANTEL MOTİFLERİ ŞEMALI ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir