ÇEYİZLİK EN YENİ ŞASE TAKIMI MODELLERİ

Çeyizlik en yeni şase takımı modelleri çeyiz listesinin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Şase takımı olarak bilinen seccadeli bohça takımları el emeği dantellerle hazırlandığında ayrı bir güzelliğe sahip oluyor.

Kültürümüz için oldukça uygun bir çeyizlik takım olan şase takımları, birbirinden şık danteller ve renkli kumaşlar ile hazırlanmaktadır. Bu şase takımlarını hazır alabileceğiniz gibi kendi ellerinizle de hazırlayabilirsiniz. El işi yeteneğinize güveniyorsanız, bu modellerden fikir oluşturarak kendi istediğiniz şekilde şase takımını hazırlayabilirsiniz. Şase takımlarından en yeni ve şık tasarımlara sahip olanlardan derlediğim galeri ile kendiniz için fikirler oluşturabilirsiniz. Kendi renk zevkinize uygun olarak şase takımını hazırlatma imkanına sahipsiniz. Çeyiz bohçası olarak kullanılacak olan şase takımlarının zarafeti dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle el emeği dantellerle hazırlanmış olanlar, diğerlerine göre daha şık bir görünüm oluşturuyor.

Çeyizlik şase takımlarının en yeni tasarımlarını hazırladığım galeride inceleyebilirsiniz.


ÇEYİZLİK DANTEL MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir