Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BEBEK BATTANİYELERİ / ÇİÇEK MOTİFLİ BEBEK BATTANİYESİ ÖRMEK

ÇİÇEK MOTİFLİ BEBEK BATTANİYESİ ÖRMEK

Çiçek motifli bebek battaniyesi örmek çok keyifli. Örgü bebek battaniyeleri halen popülerliğini sürdürmektedir. Bebekleri sıcacık tutan ve bir o kadarda duygu yüklü olan el emeği bebek battaniyelerinin örneklerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Çok şık görünüme sahip ve sıcacık tutan çiçek motifli bebek battaniyesi, eminim sizin de ilginizi çekecektir.

Çiçek Motifli Bebek Battaniyesi Nasıl Örülür?

Çiçek motifli bebek battaniyesi özellikle kız bebekler için uygun bir seçim olacaktır. Kız bebek için örebileceğiniz bu battaniyeyi motifler halinde tamamlıyorsunuz. Oluşturduğunuz çiçek motiflerini tek tek birbirine ilikleyip battaniyeyi hazır hale getiriyorsunuz. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. Renk ve ip seçimini tamamen size bırakıyorum ancak, çok kalın olmayan ve sert, kaşındıran yapıda olmayan ipleri tercih etmelisiniz. Kısacası bebek kullanımına en uygun, yumuşak iplikleri tercih edebilirsiniz. Renkli ve çiçek motifli bebek battaniyesini örmek hem çok keyifli olacak hem de uzun yıllar kullanmanıza imkan sağlayacaktır. El emeği olarak örebileceğiniz en şık battaniye örneklerinden biri olduğunu söylemek isterim.

Source

cicek-motifli-bebek-battaniyesi-

ANLATIMLI : TIĞ İŞİ MODERN BEBEK BATTANİYESİ ÖRGÜ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kazak-Ornekleri-1

KAZAK ÖRNEKLERİ

Kazak örnekleri, özellikle kış aylarına girmiş olduğumuz dönemlerde bizim için giymesi en keyifli ve en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir