ÇİÇEK MOTİFLİ BEBEK BATTANİYESİ ÖRMEK

Çiçek motifli bebek battaniyesi örmek çok keyifli. Örgü bebek battaniyeleri halen popülerliğini sürdürmektedir. Bebekleri sıcacık tutan ve bir o kadarda duygu yüklü olan el emeği bebek battaniyelerinin örneklerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Çok şık görünüme sahip ve sıcacık tutan çiçek motifli bebek battaniyesi, eminim sizin de ilginizi çekecektir.

Çiçek Motifli Bebek Battaniyesi Nasıl Örülür?

Çiçek motifli bebek battaniyesi özellikle kız bebekler için uygun bir seçim olacaktır. Kız bebek için örebileceğiniz bu battaniyeyi motifler halinde tamamlıyorsunuz. Oluşturduğunuz çiçek motiflerini tek tek birbirine ilikleyip battaniyeyi hazır hale getiriyorsunuz. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. Renk ve ip seçimini tamamen size bırakıyorum ancak, çok kalın olmayan ve sert, kaşındıran yapıda olmayan ipleri tercih etmelisiniz. Kısacası bebek kullanımına en uygun, yumuşak iplikleri tercih edebilirsiniz. Renkli ve çiçek motifli bebek battaniyesini örmek hem çok keyifli olacak hem de uzun yıllar kullanmanıza imkan sağlayacaktır. El emeği olarak örebileceğiniz en şık battaniye örneklerinden biri olduğunu söylemek isterim.

Source

cicek-motifli-bebek-battaniyesi-


ANLATIMLI : TIĞ İŞİ MODERN BEBEK BATTANİYESİ ÖRGÜ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir