Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ÇİÇEK SAKSI BOYAMA ÖRNEĞİ


ÇİÇEK SAKSI BOYAMA ÖRNEĞİ

Çiçek saksı boyama örneği arıyordum. Bu güzel çalışma ile karşılaştım. Bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan saksı boyama çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek sizde harika süs saksı çalışmaları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan saksı süsleme çalışmaları sayesinde evinizde bulunan saksıları süsleyebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Saksı güzelleştirme işlemlerinde eski dantel kullanabilirsiniz. Boya malzemesi veya taş yapıştırma gibi değişik fikirlerle de süsleme çalışmaları yapabilirsiniz.

Benzer paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan çiçek saksı süsleme çalışmaları hem güzel bir hobi, hem de kolay yapılan eğlenceli çalışmalardır.

Bu sayede sizde kısa sürede çok güzel çiçek saksı boyama örnekleri ile eğlenerek zaman geçirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

cicek-saksi-boyama-calismasi

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir