ÇİÇEKLİ ÇOCUK ŞAPKASI YAPMAK

Çiçekli çocuk şapkası yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Hem yapımı kolay. Hem de anlatımlı olması sayesinde sizde kumaştan kolay çocuk şapkası yapabileceksiniz. Benzer şapka çalışmalarını ve yeni çocuk şapka modellerini daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum.

Paylaşımlar hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çok güzel çocuk şapka modelleri yapmayı öğreneceksiniz. Bu tür çiçekli şapka yapmayı öğrenerek daha fazla yapabilir ve satabilirsiniz. Güzel paralar kazanabilir ve evinize ek gelir getirebilirsiniz.

Benzer çalışmaları buldukça sizlere aşamalı anlatımları ile paylaşmaya devam edeceğim. Çiçekli çocuk şapkası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum.

Yapımı için taslak ve şablon verilmiş. Ne yapmanız gerektiği ve şapkaya çiçek veya şapkanın modelini ortaya çıkartmanız için örnek altta verilmiş. Daha farklı şapka çalışmaları ile tekrar buluşmak dileğiyle. Kolay gelsin.

source

cicekli-cocuk-sapkasi-yapmak

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.