Ana Sayfa / DEKORASYON / ÇİÇEKLİ DEKORATİF SÜS YAPIMI

ÇİÇEKLİ DEKORATİF SÜS YAPIMI

Çiçekli dekoratif süs yapımı başlıklı konum ile sizlere son zamanlarda çok karşılaştığım bir dekoratif süsten bahsedeceğim. Yapım aşaması son derece kolay olan bu dekoratif süs, hem internet üzerinden yaptığım araştırmalarda hem de ziyarete gittiğim evlerde benim çok sık karşıma çıkar oldu. Zarif bir görüntüsü olan çiçekli süs yapımının detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Çiçekli dekoratif süs yapımı için elinizde bulunan her hangi bir büyük fincanı ve altlığını kullanabilirsiniz. Tabak ve fincanın birbirine bağlanması için şekil alabilen plastik bir çubuk ve silikon tabancası kullanabilirsiniz. Bu plastik çubuğu tabak ve fincana silikon tabancası ile güzel ve sağlam bir şekilde sabitleyerek şekil verin. Şekil vermenin ardından kullanmak istediğiniz süsleri de yerleştirebilirsiniz.

Çiçekli dekoratif süs yapımının bir sonraki aşamasında süsleme için kullanacağınız çiçeklerin yerleşimini yapın. Bu yerleşimi yaparken çubuğun görünmemesini sağlayacak şekilde bir düzenleme yapmalısınız. Yapma çiçeklerin çubuk üzerinde kalması için yine silikon tabancasından yardım almalısınız.

Çiçekli dekoratif süs yapımını tamamladıktan sonra evinizde istediğiniz her hangi bir yere yerleştirebilirsiniz. Hatta dilerseniz bu özel süsü arkadaşlarınıza da armağan edebilir, onlara kendi el emeğiniz ile hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

çiçekli-dekoratif-süs-yapımı

FERMUAR BİLEKLİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir