ÇİKOLATA VE ŞARAP HEDİYELİK SÜSLEMESİ

Çikolata ve şarap hediyelik süslemesi yapmak çok keyifli bir işlem olacaktır. Ev hediyesi veya arkadaş ziyaretlerinde şarap getirmeyi tercih ediyorsanız, bu şekilde kaplama yaparak arkadaşınızı şaşırtabilirsiniz. Dış görünümü ananasa benzemektedir. Dışını da çikolatalarla kaplayacağınız için oldukça kullanışlı ve ilgi çekici bir hediye olacaktır.

Şarap hediyeliği genellikle gençler tarafından tercih edilmektedir. Bu süsleme fikriyle şaşırtıcı ve ilgi çekici bir hediye vermiş olacaksınız. Arkadaşınızın evine yalnızca bir şarap ile gitmek istemiyorsanız, bu fikri uygulayarak farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Özellikle sevgilinizi ziyarete giderken bu hediye harika bir fikir olacaktır. Kızlar bu tür şeylerden çok hoşlanmaktadırlar. Siz de çok basit işlemler ile sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Şarap üzerinde yer alan süslemeyi yapmak için ferrero rocher veya benzeri çikolatalar alıp hazırlayabilirsiniz. Çikolataları yapıştıracağınız şarabın seçimini tamamen size bırakıyoruz. Kendi damak zevkinize uygun bir şarap ve ferrero rocher çikolatalardan satın alarak çok şık görünüme sahip hediye oluşturabilirsiniz.

Bu hediye fikrini yılbaşı hediyeliği olarak da kullanabilirsiniz.

Source

cikolata-ve-sarap-hediyelik-suslemesi


FİMO HAMURUNDAN DESENLİ BİLEZİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir