Ana Sayfa / HEDİYELİK / CİN BONCUKTAN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK

CİN BONCUKTAN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK

Cin boncuktan bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kısa sürede cin boncuklu bileklikler yaparak elbiselerinizle uyumlu bu güzel takıları da kullanarak herkesten farklı görünebilirsiniz.

Takı ve aksesuarlar her zaman kıyafetler için tercih edilen en önemli materyaller olmuştur. Günümüzde birçok takı aksesuar satışı yapan dükkanda oldukça farklı ve moda takılara rastlayabilirsiniz. Bu takılar aslında kolay yapılıyor.

Ancak görünüşte çok güzel ve değerli gözüktükleri için fiyatlarının pahalı olduğunu zor yapılmalarından ötürü düşünebilirsiniz. Aslında yapımını öğrendikten sonra seri bir şekilde birçok değişik farklı bileklikler yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde evde zorlanmadan çok şık ve güzel bileklikler yapabileceğinizi düşünüyorum. Kolay yapılan bileklik çalışmaları ile sizde bu tür çalışmalar yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Kolay yapılan bileklik çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Onlara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Altta paylaştığım çalışmadaki malzemeleri incik boncuk satan yerlerden temin edebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

cin-boncuktan-kolay-bileklik-yapmak

source

ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir