Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ÇİVİLİ TAHTAYLA KALPLİ TABLO YAPMAK

ÇİVİLİ TAHTAYLA KALPLİ TABLO YAPMAK

Çivili tahtayla kalpli tablo yapımıyla ilgili güzel bir çalışma paylaştım. Bu güzel çalışmayı sizde boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Yaparken dikkat etmeniz gerekenler ise ; malzemeleri temin ettikten sonra yapacağınız şekil kalp veya farklı bir şeyse, kalemle önce çizmeniz gerekiyor.

Daha sonra çizdiğiniz şeklin merkez bölümlerine cam çivisi çakmanız yeterli olacaktır. Çaktığınız çiviler eşit aralıklarda ve mesafede olmalıdır. Bu sayede dolayacağınız ipi zorlanmadan çalışmanın üstüne geçirebilirsiniz. Çivili tahtayla kalpli tablo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde keyifli zaman geçirerek yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Keyifli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Yapımı da zor değil. Çok kısa sürede zorlanmadan yapabilir ve evinizin herhangi bir duvarına asarak dekoratif süs olarak da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı dekoratif tablo yapımıyla alakalı birçok çalışmayı hemen bu yazımızın altında bulabilirsiniz. Dekorasyon bölümünde benzer tablo çalışmalarına ulaşabilir ve onların da nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı çivili tablo çalışması ise şöyle ;

source

civili-tahtayla-kalpli-tablo-yapmak

KÜÇÜK KAVANOZLARDAN SEVİMLİ KALEMLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

karton kutudan ev yapimi

BİSKUVİ KUTUSUNDAN KOLAY EV YAPIMI

Bisküvi Kutusundan Kolay Ev Yapımı Özellikle kız çocuklarının severek oynadığı bebek evlerini anneler evde kolay …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir