ÇİVİLİ TAHTAYLA KALPLİ TABLO YAPMAK

Çivili tahtayla kalpli tablo yapımıyla ilgili güzel bir çalışma paylaştım. Bu güzel çalışmayı sizde boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Yaparken dikkat etmeniz gerekenler ise ; malzemeleri temin ettikten sonra yapacağınız şekil kalp veya farklı bir şeyse, kalemle önce çizmeniz gerekiyor.

Daha sonra çizdiğiniz şeklin merkez bölümlerine cam çivisi çakmanız yeterli olacaktır. Çaktığınız çiviler eşit aralıklarda ve mesafede olmalıdır. Bu sayede dolayacağınız ipi zorlanmadan çalışmanın üstüne geçirebilirsiniz. Çivili tahtayla kalpli tablo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde keyifli zaman geçirerek yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Keyifli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Yapımı da zor değil. Çok kısa sürede zorlanmadan yapabilir ve evinizin herhangi bir duvarına asarak dekoratif süs olarak da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı dekoratif tablo yapımıyla alakalı birçok çalışmayı hemen bu yazımızın altında bulabilirsiniz. Dekorasyon bölümünde benzer tablo çalışmalarına ulaşabilir ve onların da nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı çivili tablo çalışması ise şöyle ;

source

civili-tahtayla-kalpli-tablo-yapmak


KÜÇÜK KAVANOZLARDAN SEVİMLİ KALEMLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir