Çocuk Lifleri

ÇOCUK LİFİ MODELLERİ 2016

Çocuk lifi modelleri 2016 konusu ile sizlere birbirinden özel ve renkli çocuk lifi modellerini aktaracağım. Çocuklara banyoyu sevdiren özel desenler ile hazırlanan bu banyo lifleri, bir anne olarak benim de çok ilgimi çekiyor. Sizlerin de çok beğeneceğini düşündüğüm çocuk lifi modellerini aşağıda resim galerisinde bulabilirsiniz.

2016 yılının çocuk lifi modellerine genel olarak göz attığımda her sene olduğu gibi bu sene de sevimli hayvan figürlerinin yaygın olduğunu gördüm. Benim kızımında çok hoşuna giden kedi, köpek, civciv, kuş, ayı gibi hayvan figürleri, senenin gözdeleri arasında ilk sırada yer alıyor. bu sevimli hayvan figürlerinden sonra en çok dikkat çeken modeller ise meyveli modeller. Çilek, kiraz, karpuz, portakal, kivi gibi çocukların severek tükettiği farklı meyve türlerinin işlendiği bu lif modelleri de annelerin ve çocukların beğendikleri modellerden.

Bu sene çocuk lifi modellerinde desenler kadar dikkatimi çeken bir başka detay ise renkleri oldu. Canlı ve hemen hemen her çocuğun çok hoşuna giden renklerin yanında lila ve beyaz rengin kullanımı da son derece yaygın. Yetişkin lif modellerine göre daha sevimli olan çocuk lifi örneklerinin yumuşak bir yapısının olmasına da dikkat edilmesi gerekiyor.

Sezonun en beğenilen çocuk lifi modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından yazımın başında sözünü ettiğim resimleri ekliyorum. Umarım sizin ve çocuğunuzun da hoşuna giden desenler ve lif modelleri vardır. Keyifli günler…

ÇOCUK LİFİ MODELLERİ 2016


YENİ UZUN LİF MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir