Çocuk Lifleri
Çocuk Lifleri

ÇOCUK LİFİ MODELLERİ 2018

Çocuk lifi modelleri 2018 konusu ile sizlere birbirinden özel ve renkli çocuk lifi modellerini aktaracağım. Çocuklara banyoyu sevdiren özel desenler ile hazırlanan bu banyo lifleri, bir anne olarak benim de çok ilgimi çekiyor. Sizlerin de çok beğeneceğini düşündüğüm çocuk lifi modellerini aşağıda resim galerisinde bulabilirsiniz.

2018 yılının çocuk lifi modellerine genel olarak göz attığımda her sene olduğu gibi bu sene de sevimli hayvan figürlerinin yaygın olduğunu gördüm. Benim kızımında çok hoşuna giden kedi, köpek, civciv, kuş, ayı gibi hayvan figürleri, senenin gözdeleri arasında ilk sırada yer alıyor. bu sevimli hayvan figürlerinden sonra en çok dikkat çeken modeller ise meyveli modeller. Çilek, kiraz, karpuz, portakal, kivi gibi çocukların severek tükettiği farklı meyve türlerinin işlendiği bu lif modelleri de annelerin ve çocukların beğendikleri modellerden.

Bu sene çocuk lifi modellerinde desenler kadar dikkatimi çeken bir başka detay ise renkleri oldu. Canlı ve hemen hemen her çocuğun çok hoşuna giden renklerin yanında lila ve beyaz rengin kullanımı da son derece yaygın. Yetişkin lif modellerine göre daha sevimli olan çocuk lifi örneklerinin yumuşak bir yapısının olmasına da dikkat edilmesi gerekiyor.

Sezonun en beğenilen çocuk lifi modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından yazımın başında sözünü ettiğim resimleri ekliyorum. Umarım sizin ve çocuğunuzun da hoşuna giden desenler ve lif modelleri vardır. Keyifli günler…

ÇOCUK LİFİ MODELLERİ 2018

İlginizi Çekebilir

YILDIZ LİF MODELİ ANLATIMLI YAPILIŞI VE ÖRNEKLERİ

Yıldız Lif Modeli Yıldız lif modeli yapılışı ile lif yapmak isteyenler buraya!Hızlı bir şekilde lif …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *