Kız Bebek Yeleği

ÇOCUK ÖRGÜ YELEK VE SÜVETER

Örgü örmeyi seven anneler çocukları ve bebekleri için kendi el emekleri ile güzel giyim ürünleri oluşturmayı çok severler. Bu giyim ürünleri arasında en fazla patik, bere, hırka, yelek ve süveterler gelir. Biz de bu düşünceden yola çıkarak bugün çocuk örgü yelek ve süveter modellerini işlemeye karar verdik. Sevimlilikleri ile çocukları, soğuktan koruma özellikleri ile anneleri memnun eden sezonun en beğenilen modelleri için yazımızın devamına göz atabilirsiniz…

Çocuk ya da bebek örgü yelek ve süveter modelleri, geniş bir yelpazeye sahiptir. Tamamen ören kişinin hayal gücüne bağlı olarak tasarlanabilen bu giyim ürünleri, miniklerin en soğuk günlerde bile sıcak kalmalarını sağlıyor. Son dönemlerde örülen bebek süveterlerinde öne çıkan modeller arasında iki yandan düğmeli modeller ön planda görünüyor. Hem kız hem erkek bebek ve çocuklar için örülebilen bu modeller, değişik işlemeler ile renklendirilebiliyor. Yelek modellerine göz attığımızda ise baş kısmından başlayan ve dikişsiz olarak bütün örülen modellerin daha fazla kullanıldığını görüyoruz. Kız bebekler için daha yaygın örülen bu bebek yelekleri, mavi, beyaz ve yeşil renklerinde erkek bebekler için de örülebiliyor. Yelek ve süveterlerin kız bebekler için örülenlerinde boncuk, kurdele ya da çiçek motifleri kullanılabiliyor. Erkek bebekler için olan modellerde ise farklı şekillerde düğmeler ve işlemeler kullanılabiliyor.

Verdiğimiz kısa bilgilerin ardından çocuk örgü yelek ve süveter modelleri resim galerimize geçebiliriz.

Çocuk Örgü Yelek ve Süveter

 


2016 YENİ BEBEK YELEK MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir