Ana Sayfa / KARTONDAN YAPILANLAR / ÇOCUKLAR İÇİN KARTONDAN AKVARYUM YAPMAK

ÇOCUKLAR İÇİN KARTONDAN AKVARYUM YAPMAK

Çocuklar için kartondan akvaryum yapmak onlar için çok mutluluk verici bir etkinlik olacaktır. Kartondan eşya yapma fikirleri özellikle çocuklar için çok çeşit alternatiften oluşmaktadır. Tamamen doğal malzemeden üretilen kartonlar, çocuklar için oldukça sağlıklı bir malzemedir. Kartondan yapılan oyuncaklar da çocukların hayal dünyasını geliştirmek için büyük bir etkiye sahiptir.

Kartondan Akvaryum Yapımı

Karton malzemeler kullanarak akvaryum ve içinde yüzen balıklar yapabilirsiniz. Çocukların çok seveceği bu etkinlik ile hem keyifli vakit geçirmiş hem de çocuğunuzun el becerisini güçlendirmiş olacaksınız. Aşağıdaki görselde belirtilen şekilde karton hazırlayın ve içine de balıkları oluşturun. Balıkların tasarımını ve üstündeki renklendirmesini ister el işi kağıtlarıyla isterseniz de boyayarak yapabilirsiniz. Balıkları birer ince ip yardımıyla üst kısma montajlayın. Böylelikle, sallandıklarında akvaryum içinde yüzüyormuş görünümü yaratacaktır. Çocukların bu fikre bayılacağından kesinlikle eminiz. Bu etkinlik sayesinde zeka gelişimini ve eğitimini de güçlendirmiş olacaksınız. Çocuklar için kartondan akvaryum yapmak için aşağıdaki görseli dikkatlice inceleyin.

Source

cocuklar-icin-kartondan-akvaryum-yapmak

TELEFON ŞARJ KUTUSU YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri: akvaryum yapımı kartondan malzemeleri, kartondan yapılan akvarium

İlginizi Çekebilir

TELEFON ŞARJ KUTUSU YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Telefon şarj kutusu yapmak resimli anlatım başlığı ile ele aldığım konumda sizlerle pratik bir bilgi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir