Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / YELEK MODELLERİ / ÇOCUKLAR İÇİN MODERN ÖRGÜ YELEK MODELLERİ

ÇOCUKLAR İÇİN MODERN ÖRGÜ YELEK MODELLERİ

Çocuklar için modern örgü yelek modelleri çok şık ve kolay örülebilecek yapıya sahiptirler. Çocuğunuz için en sağlıklı kıyafetler, kendi hazırladıklarınızdır. Hem düşük maliyetli, hem de çok şık bir görünüme sahip örgü yelekler ile çocuğunuzun ihtiyaçlarını ve şıklığını tamamlayabilirsiniz.

Çocuk örgü yelek modelleri son yıllarda modern tasarımlara sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaratıcı modeller ile oluşturulan örneklerden yola çıkarak siz de kendi çocuğunuz için yelek örgüsü yapabilirsiniz. Çocuklar için yapılan örgü yelek modelleri, görünümleriyle dikkat çekiyor. Çeşitli renk ve tasarımlarda hazırlanan örgü yelekler, hem soğuktan koruyacak hem de çok sevimli bir kombin oluşturacak. Çocuğunuz için örebileceğiniz yeleğin rengini tamamen size bırakıyorum. İstediğiniz renkte iplik satın alarak yelek örgüsüne başlayabilirsiniz. Çocuklar için örülen yelekler, genellikle şiş işi ile yapılmaktadır. Şiş örgüsü, tığ işine göre daha kolaydır. Şiş ile birlikte çok kısa sürede istediğiniz yelek modelini ortaya çıkarabilirsiniz.

2018 İÇİN MODERN ÖRGÜ YELEK MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Beyaz Kurk Yelek Modeli

BEYAZ KÜRK YELEK MODELİ

Yelekler bayanların her zaman severek kullandıkları giyim ürünleridir. Hazır yeleklerin de fazlasıyla kullanılmasının yanı sıra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir