ÇOCUKLAR İÇİN MODERN ÖRGÜ YELEK MODELLERİ

Çocuklar için modern örgü yelek modelleri çok şık ve kolay örülebilecek yapıya sahiptirler. Çocuğunuz için en sağlıklı kıyafetler, kendi hazırladıklarınızdır. Hem düşük maliyetli, hem de çok şık bir görünüme sahip örgü yelekler ile çocuğunuzun ihtiyaçlarını ve şıklığını tamamlayabilirsiniz.

Çocuk örgü yelek modelleri son yıllarda modern tasarımlara sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaratıcı modeller ile oluşturulan örneklerden yola çıkarak siz de kendi çocuğunuz için yelek örgüsü yapabilirsiniz. Çocuklar için yapılan örgü yelek modelleri, görünümleriyle dikkat çekiyor. Çeşitli renk ve tasarımlarda hazırlanan örgü yelekler, hem soğuktan koruyacak hem de çok sevimli bir kombin oluşturacak. Çocuğunuz için örebileceğiniz yeleğin rengini tamamen size bırakıyorum. İstediğiniz renkte iplik satın alarak yelek örgüsüne başlayabilirsiniz. Çocuklar için örülen yelekler, genellikle şiş işi ile yapılmaktadır. Şiş örgüsü, tığ işine göre daha kolaydır. Şiş ile birlikte çok kısa sürede istediğiniz yelek modelini ortaya çıkarabilirsiniz.


2017 İÇİN MODERN ÖRGÜ YELEK MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir