ÇOCUKLAR İÇİN ÖRGÜ PANÇO ÖRNEKLERİ

Çocuklar için örgü panço örnekleri ile 2017 yılında daha şık kombin oluşturabilirsiniz. Çocuklarımızın şıklığı da, bizim şıklığımız kadar önemlidir. Bu yüzden de çeşitli giysilerin iyi bir şekilde bir araya getirilmesi gerekmektedir. Kış kombinlerinde en güzel görünen kıyafet ise pançolardır. Örgü panço modelleri ile kış kombinlerinde çocuklarınızın da şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuklar için 2017 Örgü Panço Örnekleri

Çocuklar için derlediğimiz örgü panço örneklerinin her biri yeni sezon trendlerine uygun tasarımlara sahip. 2017 yılında çocukların da şık ve şirin görünmesini istiyorsanız, renkli panço örneklerini şimdiden örmeye başlayabilirsiniz. Çocuk pançoları küçük boyutlu olduğu için kısa sürede bitecektir. İstediğiniz renklerde iplik ile örmeye başlayabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğim örnekler arasından, yapabileceğinize inandığınız modelleri tercih edebilirsiniz.

Pançolar için Tığ işi mi Şiş işi mi?

Panço örgüsünde her iki örgü tekniği de kullanılabilmektedir. Şiş ile örülen pançolar, daha hafif ve dökümlü olmaktadır. Tığ işi tekniği ile örülenler ise biraz daha kalın ve sert olacaktır.


ROBALI ÇOCUK BLUZU ÖRGÜ MODELİ ANLATIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir