Ana Sayfa / GİYİM / ÇOCUKLAR İÇİN ÖRGÜ PANÇO ÖRNEKLERİ

ÇOCUKLAR İÇİN ÖRGÜ PANÇO ÖRNEKLERİ

Çocuklar için örgü panço örnekleri ile 2017 yılında daha şık kombin oluşturabilirsiniz. Çocuklarımızın şıklığı da, bizim şıklığımız kadar önemlidir. Bu yüzden de çeşitli giysilerin iyi bir şekilde bir araya getirilmesi gerekmektedir. Kış kombinlerinde en güzel görünen kıyafet ise pançolardır. Örgü panço modelleri ile kış kombinlerinde çocuklarınızın da şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuklar için 2017 Örgü Panço Örnekleri

Çocuklar için derlediğimiz örgü panço örneklerinin her biri yeni sezon trendlerine uygun tasarımlara sahip. 2017 yılında çocukların da şık ve şirin görünmesini istiyorsanız, renkli panço örneklerini şimdiden örmeye başlayabilirsiniz. Çocuk pançoları küçük boyutlu olduğu için kısa sürede bitecektir. İstediğiniz renklerde iplik ile örmeye başlayabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğim örnekler arasından, yapabileceğinize inandığınız modelleri tercih edebilirsiniz.

Pançolar için Tığ işi mi Şiş işi mi?

Panço örgüsünde her iki örgü tekniği de kullanılabilmektedir. Şiş ile örülen pançolar, daha hafif ve dökümlü olmaktadır. Tığ işi tekniği ile örülenler ise biraz daha kalın ve sert olacaktır.

İlginizi Çekebilir

örgü bebek bere

ÇOCUK BERE YAPIMI

Günümüzde kadınlar örgü işlerini yaparken modellere ve yapımlara ulaşma konusunda artık daha şanslılar çünkü internet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir