Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / YELEK MODELLERİ / ÇOCUKLAR İÇİN PANÇO ÖRGÜSÜ ÖRNEKLERİ
cocuk-icin-2017-sapkali-panco-modeli

ÇOCUKLAR İÇİN PANÇO ÖRGÜSÜ ÖRNEKLERİ

Çocuklar için panço örgüsü örnekleri ile siz de modern ve şık görünüme sahip pançolar örebilirsiniz. Özellikle kız çocuklar için çok sevimli bir görünümü olan panço modelleri, yeni sezonda da popülerliğini sürdürüyor. Bir çok farklı renk ve modelde hazırlanabilen çocuk panço modelleri ile siz de çocuğunuzu mutlu edebilir ve çok güzel kombinler hazırlayabilirsiniz.

Panço Nasıl Örülür?

Panço modelleri hem tığ işi olarak hem de şiş işi olarak örülebilmektedir. Üçgen formda örülüp iki yanı birleştirilerek yakadan geçirmeli yapılmaktadırlar. Panço modelleri, şallara göre daha kolay kullanılır ve çok sıcak tutan yapılarıyla da oldukça kullanışlıdır. Çocuklarınızın soğuk kış günlerinde ısınması ve şirin görünmesi için bu örneklerden yola çıkarak çok cici panço modelleri örebilirsiniz. Panço modellerini örmek için iplik rengini tamamen sizin zevkinize bırakıyorum. Çocuğunuz en çok sevdiği rengi veya sizin sevdiğiniz bir rengi tercih edebilirsiniz. Panço örgüsünü yaparken şiş veya tığ kullanabilirsiniz.

ÇOCUKLAR İÇİN PANÇO ÖRGÜSÜ ÖRNEKLERİ

ÇOCUKLAR İÇİN MODERN ÖRGÜ YELEK MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Beyaz Kurk Yelek Modeli

BEYAZ KÜRK YELEK MODELİ

Yelekler bayanların her zaman severek kullandıkları giyim ürünleridir. Hazır yeleklerin de fazlasıyla kullanılmasının yanı sıra …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir