ÇOK KOLAY FULAR ÖRGÜSÜ VİDEOLU ANLATIM

Çok kolay fular örgüsü videolu anlatım içeriğim ile sizlere şahane bir örnek gösteriyorum. Fular modelleri, biz bayanlar için vazgeçilmez bir şıklık yaratmaktadır. Bir çok kıyafetimiz ile kombinlediğimiz fular modellerini kendi ellerimizle örmek ayrıca bir keyif vermektedir. Örgü işleri sanıldığı kadar zor ve sıkıcı değildir. Tam aksine çok kolay ve pratik olan bu örgüler ile stresinizi azaltır ve ortaya çıkardığınız ürüne bakarak daha da keyiflenirsiniz.

Fular Örgüsü Nasıl Yapılır?

Fular, kıyafetlerimizin üzerine şıklık katması amacıyla yapılmaktadır. Özellikle de örgü fularlar çok popüler olmuş durumdadır. Bu yazımda da videolu anlatım olarak çok hoş bir fular örneğini paylaşmak istedim. Ebruli iplikler ile örülmüş olan bu fuları siz istediğiniz renkte yapabilirsiniz. İplik rengi seçimini tamamen size bırakıyorum. Fuları örmek için tığ kullanmalısınız. Tercih ettiğiniz ipliğin türüne uygun bir tığ boyutu seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Fuların örgüsü için videoyu incelemenizi öneriyorum. Videoda tüm detaylar anlatılmıştır. Sizin de çok hoş bir fular örgüsü yapacağınızdan eminim.


BAYANLAR İÇİN TIĞ ÖRGÜSÜ ŞAPKA VİDEOLU ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir