ÇORAPLA TOPUZ SAÇ YAPMAK

Çorapla topuz saç bağlamak için bu pratik çözümü sizde evinizde uygulayabilirsiniz. İlk gördüğümde ben de çok şaşırmıştım. Ama gerçekten böyle bir çalışma yapılabilir. Kısa sürede yapabilir ve sizde saçınıza yapacağınız topuz için eski bir çorap kullanabilirsiniz.

Çorabın uç kısmını kestikten sonra düz kısmını yuvarlayıp top şekline getirmeniz yeterli oluyor. Daha sonra saçınızı toplayacağınız zaman topuz kısmını oluşturacağınız yerde kullanabilirsiniz. Hem çorap topuzu oluştururken gözükmeyecek. Hem de saçlarınız bu güzel topuz modelini gizleyecek.

Bu tür akıllı fikirler sayesinde sizde evde saçınıza kolayca topuz yapabilirsiniz. Bu tür fikirleri baş örtüsü kullanan bayanlar da tercih edebilirler. Gayet kolay ve yaparken hiç zorlanmayacağınızı da söylemek isterim.

Çoraptan topuz saç yapımını ilk kez sizde benim gibi duyuyorsanız, ilk başta biraz şaşıracaksınız. Ancak yapıp bitirdikten sonra çok güzel gözüktüğünü göreceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

corapla-topuz-sac-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.