Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ÇORAPLA TOPUZ SAÇ YAPMAK


ÇORAPLA TOPUZ SAÇ YAPMAK

Çorapla topuz saç bağlamak için bu pratik çözümü sizde evinizde uygulayabilirsiniz. İlk gördüğümde ben de çok şaşırmıştım. Ama gerçekten böyle bir çalışma yapılabilir. Kısa sürede yapabilir ve sizde saçınıza yapacağınız topuz için eski bir çorap kullanabilirsiniz.

Çorabın uç kısmını kestikten sonra düz kısmını yuvarlayıp top şekline getirmeniz yeterli oluyor. Daha sonra saçınızı toplayacağınız zaman topuz kısmını oluşturacağınız yerde kullanabilirsiniz. Hem çorap topuzu oluştururken gözükmeyecek. Hem de saçlarınız bu güzel topuz modelini gizleyecek.

Bu tür akıllı fikirler sayesinde sizde evde saçınıza kolayca topuz yapabilirsiniz. Bu tür fikirleri baş örtüsü kullanan bayanlar da tercih edebilirler. Gayet kolay ve yaparken hiç zorlanmayacağınızı da söylemek isterim.

Çoraptan topuz saç yapımını ilk kez sizde benim gibi duyuyorsanız, ilk başta biraz şaşıracaksınız. Ancak yapıp bitirdikten sonra çok güzel gözüktüğünü göreceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

corapla-topuz-sac-yapmak

source

YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir