Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ÇUVAL KUMAŞINDAN KURDELE SÜS YAPMAK


ÇUVAL KUMAŞINDAN KURDELE SÜS YAPMAK

Çuval kumaşından kurdele süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sitemizde bolca bulabileceğiniz gibi anlatımlarından yararlanarak kısa sürede nasıl yapıldıklarını da çözebilirsiniz.

Altta paylaştığım çalışma da aşama aşama kurdele yapılışı detaylıca verilmiş. Yapmanız gereken artık kumaş parçalarını bir araya getirip, makas ile belirtilen boyutlarda kestikten sonra kurdele çalışmasını tamamlamak. Bu sayede kurdele süsü ile evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz.

Yada yapacağınız bazı çalışmalara ek olarak kullanabileceğiniz güzel bir süsünüz olmuş olur. Sitemizde kolay kurdele yapmak veya kumaştan nasıl kurdele yapılır adlı birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyin. Çok güzel kurdele yapılışı anlatımları yer alıyor.

Yine kolay kurdele yapmak için de birçok kolay anlatım bulunmaktadır. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay kumaş değerlendirme ve kurdele yapım çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

cuval-kumasindan-kurdele-sus-yapmak

DEKORATİF MUTFAK PERDESİ YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir