ÇUVAL KUMAŞINDAN KURDELE SÜS YAPMAK

Çuval kumaşından kurdele süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sitemizde bolca bulabileceğiniz gibi anlatımlarından yararlanarak kısa sürede nasıl yapıldıklarını da çözebilirsiniz.

Altta paylaştığım çalışma da aşama aşama kurdele yapılışı detaylıca verilmiş. Yapmanız gereken artık kumaş parçalarını bir araya getirip, makas ile belirtilen boyutlarda kestikten sonra kurdele çalışmasını tamamlamak. Bu sayede kurdele süsü ile evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz.

Yada yapacağınız bazı çalışmalara ek olarak kullanabileceğiniz güzel bir süsünüz olmuş olur. Sitemizde kolay kurdele yapmak veya kumaştan nasıl kurdele yapılır adlı birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyin. Çok güzel kurdele yapılışı anlatımları yer alıyor.

Yine kolay kurdele yapmak için de birçok kolay anlatım bulunmaktadır. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay kumaş değerlendirme ve kurdele yapım çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

cuval-kumasindan-kurdele-sus-yapmak

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *