ÇUVAL KUMAŞINDAN KURDELE SÜS YAPMAK

Çuval kumaşından kurdele süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sitemizde bolca bulabileceğiniz gibi anlatımlarından yararlanarak kısa sürede nasıl yapıldıklarını da çözebilirsiniz.

Altta paylaştığım çalışma da aşama aşama kurdele yapılışı detaylıca verilmiş. Yapmanız gereken artık kumaş parçalarını bir araya getirip, makas ile belirtilen boyutlarda kestikten sonra kurdele çalışmasını tamamlamak. Bu sayede kurdele süsü ile evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz.

Yada yapacağınız bazı çalışmalara ek olarak kullanabileceğiniz güzel bir süsünüz olmuş olur. Sitemizde kolay kurdele yapmak veya kumaştan nasıl kurdele yapılır adlı birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyin. Çok güzel kurdele yapılışı anlatımları yer alıyor.

Yine kolay kurdele yapmak için de birçok kolay anlatım bulunmaktadır. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay kumaş değerlendirme ve kurdele yapım çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

cuval-kumasindan-kurdele-sus-yapmak


DEKORATİF MUTFAK PERDESİ YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir