Motifli Dantel Bluz
Motifli Dantel Bluz

DANTEL BLUZ TUNİK YELEK MODELLERİ

Dantel, günümüzde her yerde kullanılan bir örgü çeşididir. Bayanların giyim ürünlerinde de sıkça kullanılan danteller, yazlık ve kışlık ürünlerde farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Bugün sizler için en güzel dantel bluz tunik yelek modelleri konusunu işledik. Yaptığımız araştırma sonucunda elde ettiğimiz en güzel modellere geçmeden önce bir kaç bilgi vermek istiyoruz.

Dantelden yapılan bluz, yelek ve tunikler son bir kaç yıldır çok fazla tercih edilmese de bu sene yaz ve ilkbahar aylarında bayanların üzerinde sıkça görülecek gibi. Dantel bayan üst giyim ürünlerinde sıkça kullanılan beyaz 2016 yılında da popülerliğini koruyor. Dantel bluz modellerinde büyük motifler ile tasarlanan modeller ön planda. Göbeği açıkta bırakan ya da tamamen transparan olan bluzlar sahil kenarında mayo ya da bikini üzerinde hoş görüntüler oluşturuyor. Aynı şekilde uzunca örülen dantel tunik modelleri de aynı şekilde sahilde ve deniz kenarı bölgelerde sıkça giyiliyor. Dantelden örülen bir diğer giyim ürünü olan yelek modelleri ise daha çok ilkbahar ve sonbahar aylarında bayanların tercih ettiği modellerdir. Dantel yelek modellerinde de motiflerin kullanımı yaygın. Ancak iki taraflı yapılan bu giyim ürünleri için küçük çaplı motiflerin kullanımı daha yaygın.

Dantel bluz tunik yelek modelleri hakkında kısa bilgiler verdikten sonra en güzel modellerin yer aldığı resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Dantel Bluz Tunik Yelek Modelleri

İlginizi Çekebilir

Tığ İşi Kırmızı Beyaz Yeşil Yazma Kenarı

TIĞ İŞİ KIRMIZI BEYAZ YEŞİL YAZMA KENARI

Tığ İşi Kırmızı Beyaz Yeşil Yazma Kenarı  Yazmalar özellikle ev ortamında her tesettürlü bayanın severek …

Leave a Reply

Your email address will not be published.