DANTEL ELBİSE MOTİFLERİ RESİMLİ ANLATIM

Dantel elbise motifleri resimli anlatım başlıklı konum ile sizlere basit ve zarif bir yazlık elbise yapımında kullanılabilecek özellikteki dantel motiflerinden bahsedeceğim. Dantel örmeyi bilen herkesin rahatlıkla hazırlayabileceği bu motifleri birleştirerek elde edeceğiniz zarif yazlık elbiseler ile göz kamaştırmak sizin de elinizde.

Yazlık dantel elbise yapmak için internet üzerinde ya da çoğu dantel dergisinde farklı motifler ve modellere rastlamışsınızdır. Benim de çok karşıma çıkan bu modellerden bir kaç tanesini daha önce de sitede açıklamıştım. Bu örneklere de aynı kategorilerden ulaşıp inceleyebilirsiniz. Bugünkü motiflerin ise yapım aşamalarını aşağıdaki şemalardan inceleyebilirsiniz.

Aşağıda verdiğim resimdeki elbise için şemalar halinde verilen motiflerden kullanabilirsiniz. Bu motiflerin hepsi de aynı model üzerinde deneyebilirsiniz. Yazlık dantel elbise denilince genelde beyaz renkli zarif elbiseler akla gelse de farklı renk seçenekleri de kullanabilirsiniz. Sade bir elbise kullanmak istemeyenler, dantel motifleri arasında istedikleri renklerde ve büyüklüklerde boncuklar da kullanabilir.

Dantel elbise motifleri için aşağıda paylaştığım resi ve motifleri inceleyebilirsiniz. Bu motifler ile küçük kız çocuklarınız için de aynı şekilde elbiseler hazırlayabilir, anne-kız kombini hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

dantel-elbise-motifi-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

kafes-modelli-patik-yapimi-2

KAFES MODELLİ PATİK YAPIMI

Kafes modelli patik yapımı, çeyizinizde her üründen farklı farklı modellere yer vermek isterseniz, mutlaka tercih …

Leave a Reply

Your email address will not be published.