DANTEL ELBİSE MOTİFLERİ RESİMLİ ANLATIM | Kendinyapsana.com
Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / ANLATIMLI ÖRGÜLER / DANTEL ELBİSE MOTİFLERİ RESİMLİ ANLATIM

DANTEL ELBİSE MOTİFLERİ RESİMLİ ANLATIM

Dantel elbise motifleri resimli anlatım başlıklı konum ile sizlere basit ve zarif bir yazlık elbise yapımında kullanılabilecek özellikteki dantel motiflerinden bahsedeceğim. Dantel örmeyi bilen herkesin rahatlıkla hazırlayabileceği bu motifleri birleştirerek elde edeceğiniz zarif yazlık elbiseler ile göz kamaştırmak sizin de elinizde.

Yazlık dantel elbise yapmak için internet üzerinde ya da çoğu dantel dergisinde farklı motifler ve modellere rastlamışsınızdır. Benim de çok karşıma çıkan bu modellerden bir kaç tanesini daha önce de sitede açıklamıştım. Bu örneklere de aynı kategorilerden ulaşıp inceleyebilirsiniz. Bugünkü motiflerin ise yapım aşamalarını aşağıdaki şemalardan inceleyebilirsiniz.

Aşağıda verdiğim resimdeki elbise için şemalar halinde verilen motiflerden kullanabilirsiniz. Bu motiflerin hepsi de aynı model üzerinde deneyebilirsiniz. Yazlık dantel elbise denilince genelde beyaz renkli zarif elbiseler akla gelse de farklı renk seçenekleri de kullanabilirsiniz. Sade bir elbise kullanmak istemeyenler, dantel motifleri arasında istedikleri renklerde ve büyüklüklerde boncuklar da kullanabilir.

Dantel elbise motifleri için aşağıda paylaştığım resi ve motifleri inceleyebilirsiniz. Bu motifler ile küçük kız çocuklarınız için de aynı şekilde elbiseler hazırlayabilir, anne-kız kombini hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

dantel-elbise-motifi-resimli-anlatım

YAZLIK ÖRME BLUZ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

ceyizlik-seccade-modelleri-1

ÇEYİZLİK SECCADE MODELLERİ

Çeyizlik seccade modelleri, pek çok kişinin favori ürünleri arasında bulunmakla, hem dini hassasiyetlerimizin hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir