Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / DANTEL İLE BLUZ SÜSLEME RESİMLİ ANLATIM


DANTEL İLE BLUZ SÜSLEME RESİMLİ ANLATIM

Dantel ile bluz süsleme resimli anlatım yazım ile sizlere basit beyaz bir atleti nasıl şık bir bluza çevirebileceğinizi anlatacağım. Farklı giyim ürünlerini seven bayanların çok hoşuna gideceğini düşündüğüm dantel ile bluz süslemenin detaylarını şimdi sizlerle paylaşıyorum. Umarım siz de beğenir ve güzel çalışmalar ortaya çıkarırsınız.

Dantelden bluz yapmak için bir ihtiyacınız olan malzemeler, bir adet beyaz atlet ve bluz süslemeye uygun bir adet dantelden ürün. Burada dantel ürünü istediğiniz dantel türünden kullanabilirsiniz. Ben anglez ya da Fransız güpürünün el örgüsü dantele göre daha hoş duracağını düşünüyorum. Eğer abiye tarzı bir bluz yapmak isterseniz Fransız güpürü, normal günlük hayat için şık bir bluz içinse anglezden yana tercihinizi yapabilirsiniz.

Dantel ile bluz süsleme çalışması için bluzu yanlarından kesin. Kol ve yan bölgelere uyun şekilde dantel ürünü de parçalara ayırın. Bu ayrımı yaparken iki taraf için kesilen parçaların simetrik ve aynı boyutta olmasına dikkat edin. Kesim işleminden sonra dikiş makinesi yardımı ile dantel işlemelerini bluza işleyin. İşte dantel ile bluz süsleme çalışması sona erdi.

Dantel ile bluz nasıl süslenir sorusunun cevabını verdiğim yazımın sonuna geldik. Eğer siz de sade bir bluzu süslemeyi düşünüyorsanız bu yöntemi mutlaka denemelisiniz. Aşağıda çalışmanın detaylarını bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

dantel-ile-bluz süsleme-resimli-anlatım

OKUL ÖNCESİ EL İŞİ KAĞIDINDAN AHTAPOT YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir