Kase Masa Örtüsü Modeli

DANTEL KARE MASA ÖRTÜSÜ MODELLERİ 2016

Dantel kare masa örtüsü modelleri 2016 yazım ile sizlere hemen hemen her evde bulunan kare şekilli masa örtülerinden bahsedeceğim. Evde bulunan yere göre kullanımı değişen bu masalar, genelde yemek masası olarak kullanılıyor. 4 ya da 8 kişilik olanları en fazla tercih edilen kare masalar için en özel dantel örtüleri sizler için araştırdım. Sözü daha fazla uzatmadan konu hakkındaki detaylara geçmek istiyorum.

Dantel kare masa örtüsü modelleri, genelde motiflerden hazırlanarak oluşturuluyor. Tek parça halinde örülen modelleri de bulunan bu örtülerden bende motifler ile hazırlananları tercih ediyorum. Motifli kare masa örtülerinde tek renk kullanımının yanında çoklu renk kullanımı da yaygın. Hem beyaz hem renkli danteller ile uyumlu olması için genelde beyaz rengin yanına pembe, mavi, kırmızı ya da yeşil tonlarında bir renk seçimi yapılıyor.

2016 yılının dantel kare masa örtüsü modellerinde dikkat çeken diğer modeller ise kumaş ile birleştirilen dantel örnekleri. Daha modern bir görüntüsü olan bu kare masa örtülerini benim gibi çoğu bayanın da sevdiğine eminim. Geçen senelerde olduğu gibi bu sene de kumaş ile birleştirilen danteller çok moda.

Kare masa ört modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından şimdi sizlerle bu senenin en beğenilen dantel kare masa örtüsü modellerini paylaşıyorum. Sizin de çok hoşunuza gideceğine eminim.

DANTEL KARE MASA ÖRTÜSÜ MODELLERİ 2016


DANTELDEN YAZLIK BLUZ YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir