DANTELDEN EL BİLEKLİĞİ YAPIMI

Dantelden El Bilekliği Yapımı

 

Hanımların çeşitli takılara büyük bir merakı olduğu herkesçe bilinmektedir. Özellikle günümüzde hazır üretim takılara çok büyük bir istek olduğu gözler önüne serilmiş olsa da, pek çok kişinin halen kendi el emeği takısını kullandığını da söylemek gerekmektedir. El bilekliği yapmak, dantel kullanarak da yapabilecekleriniz arasında yer almaktadır.

dantelden-el-bilekligi-yapimi-1
dantelden-el-bilekligi-yapimi-1

Bir tığ ve bir dantel ipi kullanarak hayallerinizi zincire dökebilir ve günlük hayatınızda kullanabileceğiniz birçok takı modeli yapabilirsiniz. Belki de dantelden el bilekliği yapımı, örgüye yeni başlayanlar için muhteşem bir örnek olarak dikkat çekebilmektedir. Zira örülmesi son derece kolay olan ve bu yüzden de çok tercih edilen dantelden el bilekliği yapımı, internet sitemizin de siz değerli okurlarına verdiği bir modeldir.

 

 

Dantelden El Bilekliği Nasıl Yapılır?

 

Dantelden el bilekliği yapımı son zamanlarda hanımların bu sektöre olan ilgisinin artması ile oldukça ön plana çıkan, artık küçük çocukların dahi örebildiği bir ürün haline gelmiştir. Tığ ve ipi kullanarak öreceğiniz bileklikleri bileğinize takabilir, kombinleyeceğiniz kıyafetler ile son derece şık bir hanım olabilirsiniz. Aynı zamanda bunu sevdiklerinize hediye etmek için de örme fırsatı bulabileceğinizi belirtelim.

dantelden-el-bilekligi-yapimi-2
dantelden-el-bilekligi-yapimi-2

 

Dantelden el bilekliği yapmak isterseniz, siz de internet sitemizdeki fotoğrafları incelemek ile işe başlayabilirsiniz. Burada çok basit bir şekilde kullanabileceğiniz örnekler yer almaktadır. Ancak çok basit bir şekilde yalnızca hayal gücünüzü kullanarak bir bileklik meydana getirebilir, bunu kullanmayı tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

TUNUS İŞİ BEBEK ELBİSESİ

Tunus İşi Bebek Elbisesi   Bebeklerimiz en değerli varlıklarımızdır. Özellikle anneler olarak kız ya da …

Leave a Reply

Your email address will not be published.