Ana Sayfa / EL İŞLERİ / DANTEL MODELLERİ / DANTELDEN MODERN YASTIK KILIFI ÖRNEĞİ

DANTELDEN MODERN YASTIK KILIFI ÖRNEĞİ

Dantelden modern yastık kılıfı örneği ile çok keyifli bir aktivite gerçekleştirebilirsiniz. Evinizin dekorasyonunda kendi el emeği detaylarına yer vermek istiyorsanız, dantelden yapılan modern yastık kılıfı örneklerini inceleyebilirsiniz.

Özellikle oturma odaları ve teras dekorasyonları gibi dinlenme alanlarında tercih edilen örgü dekorlara dantelleri de dahil edebilirsiniz. Dantel el işi ile hazırlayabileceğiniz yastık kılıfını istediğiniz boyutlarda üretebilirsiniz. Boyutunu karar verebildiğiniz gibi rengini de seçmek tamamen sizin özgürlüğünüzdedir. Odanın dekorasyon renklerine uygun olarak dantel yastık kılıfını hazırlayabilirsiniz. Dantel yastık kılıfını koltuk ve berjerler üzerinde kullanabilirsiniz. Yastık kılıfının içini kendiniz de hazırlayabilirsiniz, hazır da alabilirsiniz. Bir çok dekorasyon mağazasında yastık içleri hazır olarak satılmaktadır. Dantelden yastık kılıfını satın alacağınız yastık içi boyutuna uygun olarak hazırlamanızı öneriyorum. Renkli iplikler kullanırsanız, dantel yastık kılıfının daha dikkat çekici görünmesini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir iplik türü ile çok kısa bir sürede hazır hale getirebilirsiniz.

Dantelden yastık kılıfının örneği için aşağıdaki görseli incelemenizi öneriyorum.

Source

dantelden-modern-yastik-kilifi-ornegi

ÇEYİZLİK DANTEL MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Degisik-İgne-Oyalari-1

DEĞİŞİK İĞNE OYALARI

Değişik iğne oyaları, hem çeyizinde hem de kullanmış olduğu ürünlerde çevresindekilerden farklılık göstermek isteyen hanımların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir