DANTELDEN RENKLİ YATAK ÖRTÜSÜ YAPMAK

Dantelden renkli yatak örtüsü yapmak sandığınızda daha kolay ve çok şık bir görünüme sahip. Kısa sürede tamamlayabileceğiniz el emeği yatak örtüsünü hazırlarken kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Dantel ve örgülerin psikolojiye olumlu etkileri oldukça büyüktür. Bu yüzden, evinizin çeşitli kullanım alanlarına danteller ile dekoratif ürünler yapabilirsiniz.

Dantel örgü ile yapılan ürünler, uzun ömürlü kullanım sağlaması ve el emeği olması nedeniyle çokça tercih edilmeye başlandı. Dantel parçalar kullanarak hazırlayabileceğiniz yatak örtüsünü, hem kendi odanızda hem de çocuk odasında kullanabilirsiniz. Görünümü ile dikkat çeken dantel yatak örtülülerini istediğiniz renkleri kullanarak hazırlayabilirsiniz. Kendi renk zevkinize uygun iplikler tercih ederek hazırlayabileceğiniz yatak örtüsü evinize farklı ve orjinal bir hava katacaktır. Dantel yatak örtüsünü hazırlamak oldukça basittir. Bu yazımda yer verdiğim yatak örtüsü örneğine ve yapılışına aşağıdaki görselden bakabilirsiniz. Bu görsel yardımıyla yatak örtünüzü çok kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Dantel yatak örtüsü, aynı zamanda çok iyi bir ev hediyesi olarak kullanılabilir. Sevdiğiniz birine ev hediye olarak götürebileceğiniz dantel yatak örtüsünü örmeye şimdiden başlayabilirsiniz.

Source

dantelden-renkli-yatak-ortusu-yapmak

İlginizi Çekebilir

ÇEYİZLİK MOTİF İŞLEMELİ PATİK YAPIMI

ÇEYİZLİK MOTİF İŞLEMELİ PATİK MODELİ

Çeyizlik Motif İşlemeli Patik Modeli Çeyizlik motif işlemeli patik modeli, hanımların çeyizlerinin başlıca parçaları arasında …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *