DANTELDEN YAZLIK BLUZ YAPIMI

Dantelden yazlık bluz yapımı konum ile sizlere çok hoş ve kullanışlı bir giyim ürününün yapım aşamalarından bahsetmek istiyorum. Ben bu tür giyim ürünlerini yazın kullanmayı çok seviyorum. Yetişkinlerde olduğu kadar çocuklarda da aynı şekilde çok hoş durduğunu düşündüğüm bu dantelden bluz yapımı hakkında detayları şimdi sizlerle paylaşıyorum.

Dantelden yazlık bluz yapmak için internette farklı model ya da örnek araştırması yapabilirsiniz. Ben bu yazımda, en basit ve en kolay hazırlanan örneklerden birini anlatacağım. Dantel yazlık bluz yapımı için ilk olarak beden ölçünüze göre zincir çekin ve kutucuk yapın. Bu kutucukların üzerine resimdeki görülen örneği zincir ve trabzanlar ile yaparak örgüye devam edin.

Dantelden yazlık bluz yapımına beden genişliğinize uygun şekilde devam edin. Genişliğe ulaştıktan sonra bitirin ve tığ ile iki ucu birbirine dikin. Bluzun alt kısmını bu şekilde tamamladıktan sonra üst kısım bluz etrafından zincir çekip batarak model vererek örgüye devam edin. Askı olarak da yine aynı örnekten hazırlayabilirsiniz. Son aşama olarak bluza kenar yapıp tamamlayabilirsiniz.

Dantelden yazlık bluz nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim yazımın sonuna geldim. Bu çalışmada dilerseniz boncuk ve pul süslemeleri ya da motifli işlemeler de kullanabilirsiniz. Aşağıda size sözünü ettiğim kolay ve zarif örneği daha yakından görüp inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

dantelden-yazlık-bluz-yapımı

İlginizi Çekebilir

2018 havlu kenarı örnekleri

2018 EN GÜZEL HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ

2018 havlu kenarı örnekleri birbirinden güzel ve çekici modelleri sizlere getiriyor. Öyleyse bayanların en çok …

Leave a Reply

Your email address will not be published.