Danteller

Danteller

 

 

Danteller, evimizde pek çok yerde kullandığımız, el emeği ürünler grubu içerisinde başı çekmektedir. A’dan Z’ye pek çok ailede gelin çeyizleri incelendiğinde dantellerin ön sırada olduğunu görebilmek mümkün. Masa örtülerinden televizyonlara, benzeri eşyalara kadar her yerde örtülen, estetik duran ve çok sevilen danteller, günümüzde de sıklıkla kullanılan unsurlar arasında yer alıyor. Moda ve örgü dünyasında geriye duyulan özlem kapsamında şekillenen dantel modası, çokça sevilmektedir.

Dantel ihtiyacınız varsa ya da evinizde kullanmak için dantel örmek istiyorsanız, mutlaka işin eğitimini almanız gerekmektedir. Bu eğitim profesyonel bir eğitim olabileceği gibi, doğrudan internet sitemiz aracılığı ile de dantel örmeniz mümkün olacaktır.

 

Dantel Nasıl Yapılır?

 

Dantel örmek, kolay işlerden birisi olarak dikkat çekmektedir. Örebileceğiniz onlarca farklı dantel modeli bulunmakta, siz de internet sitemizde yer alan modellere bakarak bunlara sahip olabilmektesiniz. Tığ ve ip kullanarak öreceğiniz dantel modeli oldukça estetik olarak dikkat çekmektedir. Dantel yapılırken genellikle tığ kullanılmakla beraber, nadir durumlarda şiş de kullanılabilmektedir. Zarif ve şık danteller için siz de bizi takip ediniz. İnternet sitemizde çok sayıda model görebilirsiniz.

Dantel oluşturmak oldukça önemli olmakla beraber, çeyizlerde de danteli sıklıkla görebilmek mümkün. Danteller her yerde kullanılmaktadır, pek çok ülkede farklı motiflerle danteller görebilmek mümkündür. Siz de fotoğrafları inceleyerek kendiniz için model belirleyebilir ve onu örmeyi deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

TUNUS İŞİ BEBEK ELBİSESİ

Tunus İşi Bebek Elbisesi   Bebeklerimiz en değerli varlıklarımızdır. Özellikle anneler olarak kız ya da …

Leave a Reply

Your email address will not be published.