Ana Sayfa / EL İŞLERİ / DEĞİŞİK İĞNE OYALARI

DEĞİŞİK İĞNE OYALARI

Değişik iğne oyaları, hem çeyizinde hem de kullanmış olduğu ürünlerde çevresindekilerden farklılık göstermek isteyen hanımların en çok sevdiği ürünler olarak bilinmektedir. İğne oyaları, el emeği olarak bilinmelerinin yanı sıra, örmeleri oldukça zor ve bahsettiğimiz üzere emek gerektiren bir iştir. İğne oyası yapmak isterseniz, basit bir eğitimden geçerek ve kendiniz için uygun bir model belirleyerek bunu gerçekleştirmeniz mümkündür. El emekleri çokça sevilen ve kullanılan ürünler arasında bulunmaktadır. Dilerseniz bunlara kendi banyolarınızda yer verebileceğiniz gibi yakınlarınıza hediye etmeniz de son derece mümkündür.

Degisik-İgne-Oyalari-1

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Değişik iğne oyaları yapmak istiyorsanız, hayal gücünüzü kullanmanız mümkündür. Ancak kendiniz için uygun örnekler bakıp bu sayede de birbirinden güzel iğne oyaları oluşturabilirsiniz. İğne oyası yapmayı sevenlerdenseniz, internet sitemizde tercih edebileceğiniz onlarca farklı ürün olduğunu söylemek isteriz. Siz de bizim sitemize bakıp kendiniz için uygun bir örnek seçebilir, daha sonrasında bunu örmeye başlayabilirsiniz.

 

Degisik-İgne-Oyalari-2

İğne oyalarının en çok kullanıldığı yerler arasında tülbentler ve yazmalar bulunmaktadır. Siz de bu iki ürünü kullanmayı seviyorsanız, bolca iğne oyasına ihtiyacınız olduğunu söylemek mümkündür. Alacağınız ip ve çekeceğiniz zincirler ile ortaya oldukça güzel bir ürün çıkarabilirsiniz. Çiçek detayları iğne oyalarında çokça tercih edilmektedir. Siz de iğne oyası yapabilir ve bunları evinizde kullanabilirsiniz. Çeyize koymak için de bu ürünlerin ideal olduğunu söyleyebiliriz.

2019 KANAVİÇE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

goblen-nasil-yapilir-1

GOBLEN NASIL YAPILIR?

Goblen Nasıl Yapılır? Goblen yapımı, oldukça beğenilen ve ilgilileri için ön plana çıkan modeller arasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir