DEKORATİF AĞAÇLI TABLO YAPMAK

Dekoratif ağaçlı tablo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Ağaç motifinin yerine daha değişik şekillerde tercih edebilirsiniz. Evde dekoratif tablo yapmak için paylaştığım daha önceki anlatımlı çalışmalarda adım adım nasıl tablo yapıldığı kısa sürede anlatılıyor.

Hem aşamaları tamamlayabilirsiniz. Hem de aşamalarda yer alan çalışmayı kısa sürede evinizde keyif alarak yapabilirsiniz. Yaptıktan sonra inanın dekoratif üç boyutlu güzel bir tablo ile evinizi daha da güzelleştirebileceksiniz.

Evde kolay tablo yapımıyla ilgili benzer birçok çalışmayı sitemizdeki dekorasyon kategorisinde bulabilirsiniz. Ahşap malzemeyi temin ettikten sonra üzerindeki kumaşı farklı malzemelerden de kullanabilirsiniz.

Şekli kopya kağıdı ile çizdikten sonra jilet veya maket bıçağı ile kesip, şekli ortaya çıkarabilirsiniz. Daha sonra tablonuz ortaya çıkmış olacak.

Bu tür dekoratif tablo çalışmaları ile hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz. Anlatımlı tablo çalışmalarını buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source

dekoratif-agacli-tablo-yapmak


ESKİ KAHVALTILIK TEPSİSİNDEN TAKI ASKILIĞI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir