DEKORATİF AĞAÇLI TABLO YAPMAK

Dekoratif ağaçlı tablo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Ağaç motifinin yerine daha değişik şekillerde tercih edebilirsiniz. Evde dekoratif tablo yapmak için paylaştığım daha önceki anlatımlı çalışmalarda adım adım nasıl tablo yapıldığı kısa sürede anlatılıyor.

Hem aşamaları tamamlayabilirsiniz. Hem de aşamalarda yer alan çalışmayı kısa sürede evinizde keyif alarak yapabilirsiniz. Yaptıktan sonra inanın dekoratif üç boyutlu güzel bir tablo ile evinizi daha da güzelleştirebileceksiniz.

Evde kolay tablo yapımıyla ilgili benzer birçok çalışmayı sitemizdeki dekorasyon kategorisinde bulabilirsiniz. Ahşap malzemeyi temin ettikten sonra üzerindeki kumaşı farklı malzemelerden de kullanabilirsiniz.

Şekli kopya kağıdı ile çizdikten sonra jilet veya maket bıçağı ile kesip, şekli ortaya çıkarabilirsiniz. Daha sonra tablonuz ortaya çıkmış olacak.

Bu tür dekoratif tablo çalışmaları ile hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz. Anlatımlı tablo çalışmalarını buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source

dekoratif-agacli-tablo-yapmak

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *