DENİZ TAŞI BOYAYARAK UĞUR BÖCEĞİ YAPMAK

Deniz taşı boyayarak uğur böceği yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı ben çok beğendim. Anlatımlı çalışma da nasıl yapacağınız ve ne yapmanız gerektiği tamamıyla belirtilmiş. Evde bu tür süsler yapıp mıknatıs yapıştırarak buzdolabında magnet olarak da kullanabilirsiniz.

Küçük minyatür çalışmalar yapmayı seviyorsanız, sizde bu güzel ve eğlenceli çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı süs magnet çalışması olarak daha önce de paylaştığım çalışmalardan kesinlikle yararlanmanızı öneriyorum. Hem kolay yapımı var. Hem de kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Altta da benzer yazılar kısmından taş boyama sanatıyla ilgili diğer paylaşımlarımıza ulaşabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çok güzel ve keyifli çalışmalar yapabilirsiniz. Deniz taşı boyama sanatı ile ilgileniyorsanız, hem çok güzel süs çalışmalar yapabilirsiniz.

Hem de bu güzel çalışmayı ilerletip, güzel paralar kazanacağınız yeni süs çalışmaları yapmayı da öğrenebilirsiniz. Bu sayede turistik yerlerde satıp, çok güzel paralara da ulaşabilirsiniz. Anlatımlı taş boyama sanatı sayesinde her şeyin neredeyse minyatürü yapılabiliyor.

Bu tür çalışmaları yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-tasi-boyayarak-ugur-bocegi-sus-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *