Ana Sayfa / BAHÇE DEKORASYON / DENİZ TAŞINI BOYAYARAK UĞUR BÖCEĞİ YAPMAK


DENİZ TAŞINI BOYAYARAK UĞUR BÖCEĞİ YAPMAK

Deniz taşını boyayarak uğur böceği yapmak için paylaştığım çalışmayı anlatımdan yararlanarak sizde yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları yapılıp satılıyor. Satılan çalışmaların da ucuz olmadığını söylemek isterim. Sizde evinizde zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları magnet süs olarak yapıp, buzdolabına da yapıştırabilirsiniz. Sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Anlatımlı taş boyama sanatından uğur böceği yapmak için öğrendiklerinizi yapıp satabilirsiniz. Deniz taşı boyayarak süs yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum.

Yapımı kolay olan çalışma da uğur böceği yerine daha değişik boyama şekilleri ile değişik böcekler de yapabilirsiniz. Kolaylıkla yapımını öğrenip kısa sürede yapabileceğinizi de söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde taş boyama ve süsleme çalışmalarını öğrenip, satış amaçlı da ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-tasini-boyayarak-ugur-bocegi-yapmak

source

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir