Ana Sayfa / BAHÇE DEKORASYON / DENİZ TAŞINI BOYAYARAK UĞUR BÖCEĞİ YAPMAK
deniz tasini boyayarak ugur bocegi yapmak - DENİZ TAŞINI BOYAYARAK UĞUR BÖCEĞİ YAPMAK

DENİZ TAŞINI BOYAYARAK UĞUR BÖCEĞİ YAPMAK

Deniz taşını boyayarak uğur böceği yapmak için paylaştığım çalışmayı anlatımdan yararlanarak sizde yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları yapılıp satılıyor. Satılan çalışmaların da ucuz olmadığını söylemek isterim. Sizde evinizde zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları magnet süs olarak yapıp, buzdolabına da yapıştırabilirsiniz. Sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Anlatımlı taş boyama sanatından uğur böceği yapmak için öğrendiklerinizi yapıp satabilirsiniz. Deniz taşı boyayarak süs yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum.

Yapımı kolay olan çalışma da uğur böceği yerine daha değişik boyama şekilleri ile değişik böcekler de yapabilirsiniz. Kolaylıkla yapımını öğrenip kısa sürede yapabileceğinizi de söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde taş boyama ve süsleme çalışmalarını öğrenip, satış amaçlı da ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-tasini-boyayarak-ugur-bocegi-yapmak

source

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

image002 - NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir