DENİZ TAŞINI BOYAYARAK UĞUR BÖCEĞİ YAPMAK

Deniz taşını boyayarak uğur böceği yapmak için paylaştığım çalışmayı anlatımdan yararlanarak sizde yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları yapılıp satılıyor. Satılan çalışmaların da ucuz olmadığını söylemek isterim. Sizde evinizde zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları magnet süs olarak yapıp, buzdolabına da yapıştırabilirsiniz. Sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Anlatımlı taş boyama sanatından uğur böceği yapmak için öğrendiklerinizi yapıp satabilirsiniz. Deniz taşı boyayarak süs yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum.

Yapımı kolay olan çalışma da uğur böceği yerine daha değişik boyama şekilleri ile değişik böcekler de yapabilirsiniz. Kolaylıkla yapımını öğrenip kısa sürede yapabileceğinizi de söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde taş boyama ve süsleme çalışmalarını öğrenip, satış amaçlı da ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-tasini-boyayarak-ugur-bocegi-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published.