DESENLİ KUMAŞTAN KOLAY HEDİYE ÇANTA YAPMAK

Desenli kumaştan kolay hediye çanta yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede sizde evde yapabilirsiniz. Hediye vereceğimiz zaman onu jelatinli veya janjanlı pakete sarmak yerine bu tür kolay yapılan hediye kutulara veya çantalara koyabilirsiniz.

Böylece hediye verdiğiniz kişiye hazırladığınız hediye kutusu ile de verdiğiniz değeri kat kat göstermiş olursunuz. Genelde hediyeler sarılır. Ancak bazı hediyeler de çanta veya torbalarda verilir. İşte bu güzel desenli kumaştan hediye kutusu yapmak için paylaştığım kısa adımda kutu nasıl yapılır çalışması ile sizde nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenmiş olacaksınız.

Kolay yapılan hediye kutusu çalışmaları ile sizde keyifli çalışmaların yapımcısı olabilirsiniz. Daha önce de kartondan hediye kutusu yapmak ve karton sürpriz paketi hazırlama gibi değişik çalışmalar paylaşmıştım. Onları da hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Kolay yapılan tüm çalışmalarla hem keyifli zamanlar geçirmiş oluyorsunuz. Hem de kartondan hediye kutusu yaparak oyuncakları veya değerli eşyaları da taşıma amaçlı da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu kolay çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

desenli-kumastan-kolay-hediye-canta-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

İğne Oyası Çiçek Tesbih Ucu Yapılışı

İĞNE OYASI TESBİH UCU MODELİ ÖRNEKLERİ

Günlük hayatımızda ve ibadetlerimizde kendine yer bulan tespih, yetenekli ellerin dokunuşuyla çok daha şık bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *