Ana Sayfa / HEDİYELİK / DESENLİ KUMAŞTAN KOLAY LASTİK TOKA YAPMAK

DESENLİ KUMAŞTAN KOLAY LASTİK TOKA YAPMAK

Desenli kumaştan kolay lastik toka yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı mutlaka yapmayı denemelisiniz. Hem kolay yapımı var. Hem de anlatımda ki gibi sizde desenli kumaştan lastik tokalar yapıp kullanabilirsiniz. Bu tür kolay toka çalışmalarını yapıp satarak para kazananlardan olabilirsiniz.

Turistik yerlerde özellikle kolaylıkla satabileceğiniz bu güzel çalışmalar sayesinde ciddi paralar da kazanabilirsiniz. Evde kolay lastikli toka yapmak için basit olan bu çalışmayı farklı desenlere sahip kumaşlardan da yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde zorlanmadan çok güzel lastik toka çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma da aşamaları takip ederek sizde kendinize veya sevdiklerinize güzel tokalar yapabilirsiniz. Desenli kumaştan kolay lastik toka nasıl yapılır diyorsanız, paylaştığım anlatımlı çalışma da ki adımları uygulayarak sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Kolay toka yapmak veya basit lastikli toka yapımıyla ilgileniyorsanız, sitemizdeki takı kategorisindeki diğer çalışmaları mutlaka incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan takı çalışmaları ile sizde öğrendikten sonra yapıp satabilir veya sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz. Kolay gelsin.

desenli-kumastan-kolay-lastik-toka-yapmak

source

ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir