DESENLİ KUMAŞTAN YILDIZ POFUDUK YASTIK YAPMAK

Desenli kumaştan yıldız pofuduk yastık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok beğendim ve ilk fırsatta evime bu güzel çalışmalardan yapacağım. Altta desenli kumaştan yıldız şeklinde yastık yapmak için şablon ve anlatım yer alıyor.

Yapmanız gereken desenli kumaş temin edip, yıldız şeklinde taslağını yani şablonunu çıkarttıktan sonra içini yünle doldurarak pofuduk yastığı ortaya çıkartmak. Bu yastıklardan yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay yastık yapmak için daha önce birçok anlatım paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapılan yastık çalışmaları ile sizde evinizde güzel yastıklar yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Evinize gelenleri şaşırtabilir ve bu tür çalışmaları hediye olarak da sevdiğiniz kişilere sunabilirsiniz.

Evde şekilli yastık yapmak veya kolay yastık nasıl yapılır diyorsanız, sitemizde ki kendin yap ve dekorasyon kategorilerindeki diğer örneklerimizi de incelemenizi tavsiye ediyorum.

Anlatımlı yıldız puf yastık yapmak için şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Aynısını kısa sürede yapacağınıza inanıyorum. Kolay gelsin.

desenli-kumastan-yildiz-pofuduk-yastik-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *