Diber Dudağı Lif modelleri
Diber Dudağı Lif modelleri

DİLBER DUDAĞI LİF MODELİ

Lifler her evde bulunan olmazsa olmaz banyo ürünleri arasındadır. Hazır lifleri kullanma imkanımız da varken kendi ördüğümüz lifleri kullanmanın yeri bizde ayrıdır. Lifler kolay örülen ve genellikle küçük parçalar oldukları için kolay bir şekilde örülmektedir. Bu nedenle envai çeşit lif modeli vardır. Bu modllerden biri de dilber dudağı lif modelidir.

Dilber dudağı lif modelleri çok fazla tercih edilen lif modelleri arasında kendine yer edinmiştir. Yapımı kolay ve kullanımı pratik olan bu modeli sizler de çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Dilber Dudağı Lif Modeli Nasıl Yapılıyor?

Özellikle son zamanlarda yapılmaya başlanan bu model genellikle tek parça halinde tığ yardımıyla örülerek çıkarılıyor. Görsellere bakıldığında zaten modelin nasıl işlendiği rahatlıkla görülebilmektedir. Dilber dudağı lif modelleri çok fazla seçenek içermese de sizler hayal gücünüzü de kullanarak üzerine eklemeler yapabilir ve ortaya güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz. Bu model için tek renk ipte kullanabilirsiniz, birden fazla ip kullanmak suretiyle de örgünüzü yapabilirsiniz.

Dilber Dudağı Lif Modeli Oldukça Basit Bir Model

Lif örgüleri zaten genel olarak kolaylıkla yapılan örgülerdir. Özellikle eliniz alıştıktan sonra birkaç saat içerisinde bile lif örebilirsiniz. Sık rastlanılan if modelleri artık herkes tarafından kolaylıkla yapılmaktadır. Bu nedenle bayanlar özellikle de çeyizlere koymak için farklı modellerdeki lifleri örmek istemektedirler. Dilber dudağı lif modeli örneği ise hem farklı, hem de pratik bir örnek olduğu için bayanlara tavsiye edilmektedir. Üstelik hala çok fazla yapılan bir model olmadığı için bazı modeller sadece sizde bulunabilir.

İster Tek Renk, İster Farklı Renk Kullanın

Dilber dudağı lif modellerinin bir diğer özelliği de tek renk ya da birçok renk kullanılarak örülebilir olmasıdır. Genellikle açık renklerin tercih edildiği lif modellerinde aslında her renk rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dilerseniz tek bir renkle lifinizi öreek kullanabilir, isterseniz de birden fazla renk kullanaraklif modelinizi çıkarabilirsiniz.

Çeyizleri Dilber Dudağı Lif İle Süsleyin

Her genç kızın çeyizinde lif modeli örneklerinin birçoğu bulunmaktadır. Zaten çeyizlerde en çok bulunan el işi lifler olmaktadır. Bu nedenle artık bir farklılık aramaya başlanmıştır. Her çeyizin içinde bulunan lif modellerinin yanı sıra farklı lif modeli arayışına gidilmektedir. Bilirsiniz ki toplumumuzda çeyizler odukça önemlidir. Bu sebeple çeyizin içeriğine de dikkat edilmektedir. Dilber dudağı lif modelleri ile hem farklı bir lif bulundurun, hem de çeyizinizi süsleyin.

İlginizi Çekebilir

ceyizlik-seccade-modelleri-1

ÇEYİZLİK SECCADE MODELLERİ

Çeyizlik seccade modelleri, pek çok kişinin favori ürünleri arasında bulunmakla, hem dini hassasiyetlerimizin hem de …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *