DÜĞMELERLE DEKORATİF DUVAR PANOSU YAPMAK

Düğmelerle dekoratif duvar panosu yapmak oldukça keyifli bir zaman geçirmenize yardımcı olacaktır. Ev dekorasyonunda çok şık bir görünüm sergileyen duvar panolarını kendi ellerinizle hazırlamak ister misiniz? Siz de benim gibi bu tür şeylere meraklıysanız, harika bir fikir olacağından emin olabilirsiniz. Hazırlayacağınız duvar panosunu ister kendi evinizde kullanın, isterseniz de sevdiklerinize hediye olarak getirin. Çok şık ve orjinal bir görünümü olan dekoratif duvar panosunu yapmak çok basit.

Düğmelerden Dekoratif Süs Nasıl Yapılır?

Renkli düğmeler kullanarak hayal ettiğiniz her tasarımı ortaya çıkarabilirsiniz. Bu içeriğimde dekoratif bir görünümü olan ağaç figürlü duvar panosunu örnek vermek istedim. Siz de bu şekilde bir tahta pano üzerine istediğiniz gib figürü kolayca yapabilirsiniz. Küçük, büyük renkli düğmeler ile hayal ettiğiniz görüntüyü ortaya çıkarmak çok basit olacaktır. İhtiyacınız olan malzemeler sadece tahta pano, yapıştırıcı ve renkli düğmeler. Geri kalan her şey sizin hayal gücünüzü yansıtacaktır.

Source

dugmelerle-dekoratif-duvar-panosu-yapmak


TARÇIN ÇUBUKLARIYLA MUMLUK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir