DÜĞMELERLE DEKORATİF DUVAR PANOSU YAPMAK

Düğmelerle dekoratif duvar panosu yapmak oldukça keyifli bir zaman geçirmenize yardımcı olacaktır. Ev dekorasyonunda çok şık bir görünüm sergileyen duvar panolarını kendi ellerinizle hazırlamak ister misiniz? Siz de benim gibi bu tür şeylere meraklıysanız, harika bir fikir olacağından emin olabilirsiniz. Hazırlayacağınız duvar panosunu ister kendi evinizde kullanın, isterseniz de sevdiklerinize hediye olarak getirin. Çok şık ve orjinal bir görünümü olan dekoratif duvar panosunu yapmak çok basit.

Düğmelerden Dekoratif Süs Nasıl Yapılır?

Renkli düğmeler kullanarak hayal ettiğiniz her tasarımı ortaya çıkarabilirsiniz. Bu içeriğimde dekoratif bir görünümü olan ağaç figürlü duvar panosunu örnek vermek istedim. Siz de bu şekilde bir tahta pano üzerine istediğiniz gib figürü kolayca yapabilirsiniz. Küçük, büyük renkli düğmeler ile hayal ettiğiniz görüntüyü ortaya çıkarmak çok basit olacaktır. İhtiyacınız olan malzemeler sadece tahta pano, yapıştırıcı ve renkli düğmeler. Geri kalan her şey sizin hayal gücünüzü yansıtacaktır.

Source

dugmelerle-dekoratif-duvar-panosu-yapmak

İlginizi Çekebilir

orgu-tig-isi-kapi-susu-yapimi

ÖRGÜ KAPI SÜSÜ YAPILIŞI

Örgülerinizde Farklılık: Kapı Süsleri Örgü her bayanın vazgeçilmezlerindendir. Günün boş vakitlerini değerlendirmek için harika uğraşlardan …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *