DÜZ KOT PANTOLON KALP DESENİ YAPMAK

Düz kot pantolona kalp deseni yapmak başlıklı konum ile sizlere çok yaratıcı ve özel bir çalışmanın detaylarını anlatacağım. Sade, düz renkli bir pantolonun minik kalpler ile desenlendirilme çalışması olan bu çalışmayı, eskiyen pantolonların yenilenmesinde de kullanabilirsiniz. Şimdi, bu özel çalışmanın detaylarını sizlerle paylaşacağım.

Kot pantolon yenileme ya da eski kot pantolonları değerlendirme konularında daha önceden de sitede benzer çalışmalara yer verdim. Merak edip incelemek isterseniz, ilgili bölümlerden bakabilirsiniz. Bugünkü çalışmada ise eski pantolonlarınızı kullanabileceğiniz gibi, yeni aldığınız pantolonlarınızın da desenlendirilmesini yapabilirsiniz. İstediğiniz renkte bir kumaş boyası kullanarak şık ve kimsede olmayan özel tasarımlı kot pantolonlar hazırlayabilirsiniz.

Kot pantolona kalp deseni yapma çalışması için ilk olarak karton gibi sert bir kağıda minik iki adet kalp çizin ve bu kalplerin içini çıkarın. Pantolon üzerinde bacak boyunca istediğiniz aralıklar ile bu kartonu yerleştirin ve karton üzerinden fırça ile kumaş boyasını sürün. Delik açılan yerlerden çıkan kalp desenleri ile yepyeni bir pantolonun oldu bile.

Kot pantolona desen yapma çalışması ile ilgili görselleri aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Sizde bu görsellere bakarak çok hoş yenileme çalışmaları yapabilirsiniz. Aynı çalışmayı farklı giyim ürünlerinde ve çocuk giyim ürünlerinde de deneyebilirsiniz.

source

kot-pantolon-desenlendirme

İlginizi Çekebilir

MISIR ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR

Saç modelleri, farklı yüz tiplerine göre değişik şekiller alabilmektedir. Örneğin kimi yüz tipi için topuz …

Leave a Reply

Your email address will not be published.