EL ÇANTASINA KALPLİ DESEN YAPMAK

El çantasına kalpli desen yapmak için paylaştığım bu akıllıca çalışmayı çeşitli yerlerde de kullanabilirsiniz. Öncelikle nasıl yapacağınızı öğrenerek, kalp desenini çantaya, yastığa, yorgana, kitaba veya daha değişik her türlü eşyaya kolayca yapabilirsiniz.

Önemli olan nasıl yapıldığını öğrenmek ve kısa sürede bu güzel çalışmayı yapmak. El çantasına kalp yapmak için öncelikle kalp şeklinde bir karton kesmeniz gerekiyor. Çantanın üzerine koyduktan sonra silgili kalem kullanılmış. Sizde aynısından kullanabilirsiniz.

Küçük sünger de kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Silgili kalemi oje veya boyaya sürerek nokta nokta çizgiler yapmanız yeterli olacaktır. Daha sonra kurur kurumaz ortaya kalpli güzel bir çanta çıkacaktır. Bu güzel çalışmayı beyaz tişörtlere de uygulayabilirsiniz.

Hem sade beyaz penyenizi kalpli yapmış olursunuz. Hem de benzer çalışmaları çeşitli yerlerde de kullanabilirsiniz. Anlatımlı kalpli çalışmayı zorlanmadan kısa sürede her yerde kullanabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel bir hobiye de sahip olmuş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel fikirle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

el-cantasina-kalpli-desen-yapmak


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir