EL ÇANTASINA KALPLİ DESEN YAPMAK

El çantasına kalpli desen yapmak için paylaştığım bu akıllıca çalışmayı çeşitli yerlerde de kullanabilirsiniz. Öncelikle nasıl yapacağınızı öğrenerek, kalp desenini çantaya, yastığa, yorgana, kitaba veya daha değişik her türlü eşyaya kolayca yapabilirsiniz.

Önemli olan nasıl yapıldığını öğrenmek ve kısa sürede bu güzel çalışmayı yapmak. El çantasına kalp yapmak için öncelikle kalp şeklinde bir karton kesmeniz gerekiyor. Çantanın üzerine koyduktan sonra silgili kalem kullanılmış. Sizde aynısından kullanabilirsiniz.

Küçük sünger de kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Silgili kalemi oje veya boyaya sürerek nokta nokta çizgiler yapmanız yeterli olacaktır. Daha sonra kurur kurumaz ortaya kalpli güzel bir çanta çıkacaktır. Bu güzel çalışmayı beyaz tişörtlere de uygulayabilirsiniz.

Hem sade beyaz penyenizi kalpli yapmış olursunuz. Hem de benzer çalışmaları çeşitli yerlerde de kullanabilirsiniz. Anlatımlı kalpli çalışmayı zorlanmadan kısa sürede her yerde kullanabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel bir hobiye de sahip olmuş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel fikirle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

el-cantasina-kalpli-desen-yapmak

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.